Youtuber İzlenme Botu Nedir?

2017-05-22T16:29:23+00:00

Youtube günümüzde pek çok kullanıcının takip ettiği ve bireylere keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olan bir site ve hatta sosyal medya hesabı olarak bilinmektedir. Kaliteli vakit geçirilmesinin yanında kullanıcılarına içerik oluşturabilme imkanı da sağlayan Youtube’de günümüzde kanal açmak popüler hale gelmiş durumdadır. Ünlü veya ünsüz farketmeksizin kullanıcıların çoğunun kanal açtığı Youtube’da ise bireyler ilgi alanlarına ve popüler konulara göre içerik paylaşmaktadırlar. Youtube izlenme botu ise Youtube kanalları anlamında popüler olan ve kullanımı yaygınlaşan bir izlenme hilesi olarak bilinmektedir. Pek çok Youtuber’ın kullandığı izlenme botu ise adından söz ettiren kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.

İzlenme Oranlarını Arttıran Sistem

- Youtuber İzlenme Botu Nedir?

youtube-izlenme-bot-ayarlari.png- Youtuber İzlenme Botu Nedir?

Youtuber izlenme botu en genel anlamı ile kullanıcının kanalındaki videoların izlenme oranlarını arttıran bir hile programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Youtube kullanan bireylerin tercih ettiği izlenme botu, kişinin kanalının daha popüler hale gelmesi adına kullandığı, izlenme oranlarını arttıran sistemler olarak da karşımıza çıkmaktadır. Youtube izlenme botu 2017 yılında Youtube kullanıcılarının en fazla tercih ettiği işlemler arasında yer almak ile birlikte kullanımı da oldukça pratik bir sitem olarak bilinmektedir. Programı bilgisayarına indirdikten sonra bireylerin tek yapmaları gereken program içerisinden Youtube kanallarını açarak videolarını eklemektir. Daha sonrasında ise izlenme botu otomatik olarak izlenme oranlarının artmasına yardımcı olmaktadır.

Popüler Olmak Adına Kullanılmakta

youtube-izlenme-botu-2017-youtube-programsiz-izlenme-botu.jpg

İzlenme botu nedir diye merak eden bireyler adına bir izlenme hilesi olduğu yukarıda da belirtilmiştir. Kullanıcıların hesaplarının ya da kanallarının daha aktif hale gelmesi adına oluşturulan izlenme botu hilelerini bireyler Youtube camiasında daha popüler hale gelmek adına kullanmaktadırlar. Youtube izlenme botu programsız bir yazılım olması ile birlikte elbette ki tüm Youtube kanal sahiplerinin böyle bir yöntem kullanmalarına gerek yoktur. Ancak günümüzde bu tarz yöntemleri pek çok kullanıcı tercih ettiği için sıradan hale gelen izlenme botu programları, Youtube kanallarının da daha aktif hale gelmesine zemin hazırlamaktadır. Sosyal hesaplar içerisinde bireylerin böyle yöntemler kullanması, fenomenlikleri adına önemli adımlardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Leave A Comment