YouTube İzlenme Satın Al

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Youtube izlenme sayısı: Yükleniyor...

Hizmet Tipi

YouTube Video URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer Youtube izlenme siparişinizin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

YouTube izlenme arttırma hizmetinizi kullanarak Youtube izlenme satın al işlemi yaptım. Bu izlenmeler gerçek mi?

Evet. Youtube hizmetimizde, taklitçilerin aksine sahte / bot / proxy görüntülemelerden ziyade müşterilerimizin gerçek YouTube izlenmelerine sahip olmalarını sağlıyoruz. İzlenme sayılarının ömür boyu olduğunu ve kullanım için güvenli ve etkili olduğunu garanti ediyoruz. Hizmetlerimiz dünya çapından binlerce şirket tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Neden Youtube izlenme satın almalıyım?

Aslında diğer sosyal ağlara kıyasla izlenme satın almanın çok daha fazla sebebi bulunmaktadır. İlki, sosyal kanıttır. Çok fazla izlenmenizin olması yeni ziyaretçilerin videonuzu paylaşma ihtimalini arttırır çünkü çok az insan tarafından izlenmiş bir videoya kıyasla evrensel olarak beğenilmiş bir videoyu daha güvenle paylaşırlar (kişisel bir teminattır). İkincisi, SEO. Daha fazla izlenmeye sahip videolar, arama motorlarında daha üst sıralarda konumlanırlar çünkü Google, daha çok izlenmiş ve otoriter videoları, daha az bilinen küçük videolara kıyasla daha çok sevmektedir. Son olarak, YouTube sıralaması. Daha çok izlenmesi ve etkileşimi olan videolar YouTube'un arama fonksiyonunda daha yüksek sıralara yerleşir ve bu da, arama çubuğunda video arayan kullanıcılar tarafından YouTube'un kendi yapısı içerisinde daha çok görüntüleme kazanacağınız anlamına gelmektedir.

Bu Youtube izlenmeler kalıcı mıdır?

Evet. YouTube izlenme hizmetimiz sektördeki en yüksek kalıcılığa sahiptir ve bazı rakiplerimizin bir gecede gönderdiği binlerce izlenme gibi aniden kaybolmazlar. Videonuzu izleyecek gerçek insanlar buluruz ve söz verdiğimiz miktara ulaşana kadar videonuzu tanıtmaya devam ederiz. Son olarak, izlenme hizmetlerimizin, videonuzda kalacağına dair ömür boyu garanti veriyoruz.

Extlikes garantisiyle Youtube izlenme satın al işlemi yaptım. Bu izlenmeler yavaş yavaş mı gelecek?

İzlenmeleriniz tek seferde gelmeyecektir. Kimi zaman daha hızlı, kimi zaman daha yavaş gelebilmektedir ki, YouTube birçok video için bunu beklemektedir (görüntülemelerin doğal akışı budur). Eğer hesabınıza benzer IP adreslerinden ve benzer tarayıcılardan gün içerisinde tek seferde izlenme gönderirsek, YouTube sizi kara listeye alacaktır. Bunun yerine gerekli teknikler ve geleneksel sosyal medya çabaları ile izlenme miktarınızı arttırmak için videonuza gerçek insanlar tarafından gerçekleştirilen görüntülemeler yönlendiriyoruz.

Youtube izlenme arttırma hizmetiniz videomun daha iyi bir konumda sıralanmasına yardımcı olacak mıdır?

Evet. Videonuz daha çok Youtube izlenme ve etkileşim aldıkça doğal olarak arama motorlarında ve YouTube'un kendi arama motorunda daha üst sıralarda yer almaya başlayacaktır.

Youtube İzlenme satın almanın herhangi bir zararı var mıdır?

Hayır. Youtube izlenme arttırma servisimizi kullandıklarından ötürü hesapları engellenen müşterilerimiz hiç olmamıştır ve hizmetlerimiz için ömür boyu garanti veriyoruz. Bot veya sahte ziyaretçiler kullanmıyoruz (her ikisi de YouTube'un kullanım şartlarına aykırıdır) ve videonuza sadece gerçek insan görüntülemeleri yönlendiriyoruz.

Extlikes'ın Youtube izlenme satın al hizmeti hakkında diğer merak edilenler

Youtube izlenme satın al işlemi yaptıktan sonra Extlikes mümkün olan en kısa sürede ilgili videonu için Youtube izlenme arttırma çalışmalarını başlatacaktır. Youtube izlenme servisimiz Google Adsense ve Vevo gibi büyük veya küçük bütün networkler için güvenlidir.

Videonuza Youtube izlenme satın aldıktan sonrasında, reklamlara tıklanmaz ve bu sayede kanalınız veya videonuz riske girmez. Bu hizmetin temel amaçları; Youtube videonuzun aramalarda daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olmak, videonuzun başkalarına önerilme sıklığını arttırmak ve Youtube sayısal değerlerinizle prestij edinimizi hızlandırmaktır. Extlikes, global standartlarda mümkün olan en iyi Youtube izlenme hizmetini sunmak için çok çalışmaktadır. Dilerseniz ülke hedefleme sistemimizle, yalnızca sizinle ilgili olan ülkeden izlenme satın alabilirsiniz. Bu sayede %95 oranında yalnızca o ülkeden Youtube izlenmeleri videonuza gönderilecektir. Standart hizmetimiz olan Extlikes Global’de ise Türkiye dahil sistemimizde mevcut olan bütün ülkelerden izlenme videonuza iletilecektir.

Youtube izlenme satın al işlemi yaptıktan sonrasında çalışmalarımız en kısa sürede ve genellikle 24 saat içerisinde başlar. Videonuza gelen izlenmeleri Youtube’un gerçek zamanlı analiz sisteminden de takip edebilirsiniz. Tekrar belirtmeliyiz ki, sunduğumuz Youtube izlenme satın al hizmeti reklamlarınız veya içinde bulunduğunuz network için güvenlidir.

Videolarınızın organik tanınırlığını daha hızlandırmak isterseniz beğeni, yorum gibi diğer hizmetlerimizle beraber kullanmanızı tavsiye ederiz.

Videolarınıza seçtiğiniz ülkeye de bağlı olarak, Youtube izlenme satın al işleminizden hemen sonrasında ve genellikle 24 saat içerisinde izlenmeler gönderilmeye başlanır. Günlük sistem hızımız mevcutta günlük 20 ile 80 bin izlenme arasındadır. Bu Youtube izlenmelerin videonuzun altında görünmesi 2 veya 3 günü bulabilmektedir. Ayrıca belirtmeliyiz ki, siparişleriniz ve kişisel bilgileriniz halka açık veya kapalı hiçbir ortamda referans olarak gösterilmeyecektir. Haklarınız gizlilik politikamız kapsamında garanti altındadır.

Youtube izlenme satın al işlemi yaparak Youtube’dan para kazanmaya başlamak için gerekli 10.000 izlenme koşulunu hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu güvenli bir işlem olacaktır.

YouTube Video İzlenim Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Tanıtım ve prestij çalışmalarınıza ayıracağınız bütçeye Extlikes'ı da ekleyin. Benim bu firmayı tercih etmemin sebebi başlangıçta yalnızca kurumsal çizgisiydi. Fakat buradan aldığım izlenimler sayesinde Youtube videom Youtube trendlerine çıktı ve yaklaşık 80 milyon izlenim aldık. İnanılır gibi değil.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.