Youtube Kapak Fotoğrafı Ayarları Nasıl Yapılır?

2017-05-24T18:17:22+00:00

Günümüzün sosyal medya anlamında, en çok kitleye ulaşan sosyal hesaplarından bir tanesi Youtube olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar İnstagram ve Facebook gibi uygulamalar, Youtube’un önüne geçmiş gibi gözükse de bireylerin ve kullanıcıların gün içerisinden en çok ziyaret ettikleri sitelerden bir tanesi Youtube olarak bilinmektedir. Durum böyle olunca bireyler arasında Youtube’da kanal açma popüler hale gelmiş durumdadır. Youtube kanal kapak resmi yapma noktası ile Youtube’de kanal açan bireylerin en çok merak ettikleri sorular arasındadır. Belirtilen durumu ise kullanıcıların uygulayabilmesi birkaç pratik adımda kolaylıkla gerçekleşmektedir.

Bilgisayardan Gmail İle Oluşturmak Yeterli

- Youtube Kapak Fotoğrafı Ayarları Nasıl Yapılır?- Youtube Kapak Fotoğrafı Ayarları Nasıl Yapılır?youtube-kapak-fotografi-yapmak-icin-once-gmail-hesabi-acin.jpg

Kullanıcıların ve Youtube kanal sahiplerinin, Youtube’da kapak fotoğrafı değiştirebilmeleri adına üç farklı seçenek bulunmaktadır. Kullanıcılar kapak fotoğraflarını android ve ios işletim sistemli telefonları üzerinden değiştirebilecekleri gibi bilgisayarları üzerinden de kolaylıkla değiştirebilmektedirler. Bu noktada bilgisayarı üzerinden Youtube’a giriş yapmak isteyen ve düzenlemeler yapan bireylerin öncelikli uygulayacağı işlem gmail hesabı açmak olacaktır.

youtube-kapak-fotografi-nasil-yapilir.png- Youtube Kapak Fotoğrafı Ayarları Nasıl Yapılır?

Youtube kapak fotoğrafı nasıl yapılır noktasında gmail hesabını açan birey, daha sonrasında hesabından Youtube’a bağlanarak, profil ayarlarından kapak fotoğrafını kolaylıkla değiştirebilmektedirler. Kanalın havalı gözükmesi ve daha dikkat çekici hale gelmesi adına kapak fotoğrafını güncellemek oldukça önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Piksel Ve Çözünürlüğe Dikkat Önemli

youtube-kapak-fotografi-nasil-yapilir-youtube-kapak-fotografi-yapma-sitesi.jpg- Youtube Kapak Fotoğrafı Ayarları Nasıl Yapılır?

Youtube kapak fotoğrafı ayarlamaları noktasında, Youtube kullanıcılarının daha kaliteli bir kanal oluşturabilmeleri adına, düzenlenen kapak fotoğraflarının piksel ve görüntü çözünürlüklerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Youtube kapak fotoğrafı yapma sitesi bu noktada işlem yapmayı bilmeyen kullanıcılara hizmet vermekte ve Youtube adına en iyi kanalın oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Bu tarz bilgisayar işlemlerinden haberdar olmayan kullanıcıların, uzman bir siteden yardım almaları, kanallarının da daha kaliteli gözükmesine yardımcı olacaktır. Bu duruma ekstra olarak ise Youtube kapak fotoğrafını kendileri oluşturmak isteyen bireylerin öncelikli olarak kanal fotoğrafı ararken boyutlarına dikkat etmelerine, araç ayarlarından fotoğraf boyutlarını yüksek göstermelerinde fayda bulunmaktadır. Bu sayede aranan fotoğrafın çözünürlüğü artacağı gibi kanal da kapak fotoğrafı olarak kullanıldığında kalitesi de göze çarpacaktır.

Leave A Comment