Youtube Kanalına Bot Atma Nedir?

2017-05-18T14:59:25+00:00

youtube-bot-kullanma-hilesi.png- Youtube Kanalına Bot Atma Nedir?

Youtube günümüzde en aktif kullanılan sosyal medya aracıdır. İster kendi videolarınızı paylaşmak için isterseniz de eğlenceli vakit geçirmek veya bir şeyler öğrenmek için Youtube harika bir araçtır. Youtube sadece video yayınlayıp izlemek için değil aynı zamanda reklamlar sayesinde dev paralar kazanılmasını sağlayan bir uygulamadır. Sadece eğlence amaçlı bile olsa Youtube kanalı açan biri kısa süre içerisinde popüler biri haline gelebiliyor ve böylece hobiler işe dönüşüyor. Youtube sayesinde paylaşımlarınızın binlerce insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Örneğin kendi müziğinizi, tarzınızı, yaptığınız yemekleri, sporunuzu, makyajınızı paylaşabileceğiniz gibi yeri geldiğinde öğretmenlerden daha iyi bir anlatıcı olarak resim yapmayı veya kendi dilinizi başka insanlara ulaşarak öğretebilirsiniz. Zamanla, paylaşımlarınızın orijinalliği ve sıklığına bağlı olarak abone sayınız artacaktır. Bu sayede kanalınız tahmin ettiğinizden daha da hızlı bir şekilde büyüyecek ve hatta size para kazandırmaya başlayacaktır.

Youtube Bot Atma Nedir?

youtube-bot-kullanimi-youtube-takipci-botu.jpg- Youtube Kanalına Bot Atma Nedir?
- Youtube Kanalına Bot Atma Nedir?

Youtube bot atma hilesi yakın zamanda en çok dile getirilen konulardan biri haline geldi. Bot pek çok şekilde tanımlanabilmektedir, pek çok alanda kullanımı oldukça yaygındır. Bot atmak Youtube denince akla en kolay tanım olarak robot kelimesi gelir. Robot derken hepimiz belirli bir komut ile çalışmak üzerine programlanmış olan bir araç olarak algılarız. İnsanların çalışması sonucu oluşan yapay bir beyin de denebilmektedir. Dolayısıyla bot’lar internette her alanda kullanılabilecek açık bir özelliğe sahiptirler.  

Youtube Bot Nasıl Çalışır?

youtube-bot-kullanimi-you-tube-bot-atma-hilesi-you-tube-takipci-botu.jpg- Youtube Kanalına Bot Atma Nedir?
- Youtube Kanalına Bot Atma Nedir?

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi, bot’lar sizin verdiğiniz komutları yerine getirecek birer araçtır. Youtube da bot kullanımı daha çok izlenme sayısını artırmaya yöneliktir. Hiç izlenmeniz olmadığı için insanları videolarınızı izlemeye çekemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü izlenme botu sayesinde aslında olmayan izlenim sayısı gösterilir. Böylece daha iyi bir görünüm sergiler ve insanları çekmeyi başarabilirsiniz. Bir diğer bot atma yöntemi ise Youtube takipçi botu,  yani abone arttırmak. Youtube da daha fazla itibarlı görünmek için abone sayınızı arttırmak isteyebilirsiniz ve bildiğiniz üzere ne kadar iyi olursanız olun insanların sizi keşfetmesi uzun zaman alacaktır. Bu noktada Youtube bot atma işlemleri sizlerin ihtiyacını karşılayacaktır.

One Comment

  1. goktug 11 Ocak 2019 at 19:23 - Reply

    Abonem hic yok

Leave A Comment