Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

2017-07-09T17:44:13+00:00

Youtube izlenme sayısı arttırma konusunda farklı yöntemler denenebilir. Ama youtube açıp da bir günde izlenme oranının hemen yükselmesini bekleyemezsiniz. Bunun için biraz sabırlı olmalısınız. Her aşamada biraz daha ilerleyerek istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz. Bu alanda kendi kitlenizi oluşturmak için yapmanız gereken çalışmaları aşağıda sizin için önem sırasına göre sıraladık.

Kategori Belirlemek

Bir youtube kanalı açtınız ve buraya video yüklemeniz gerekiyor. Hangi konularda yükleme yapacağınızı önceden belirlemelisiniz. Böylelikle insanlar o konuyla ilgili video aradığına hemen sizin kanalınızı ziyaret etmelidir. Konuyu bir örnekle açıklayalım. Diyelim ki sizin kanalınızda tv programlarına dair ilginç ve komik videolar bulunuyor. Gündemde böyle bir konu olduğunda insanlar hemen sizin bununla ilgili ne paylaştığınıza bakacaktır. Böylelikle aynı ilgi alanına sahip insanlardan abone toplayabilirsiniz.

Kaliteli İçerik Oluşturmak

Youtube izlenme sayısı arttırma siteleri izlenme oranlarının artmasında etkilidir. Ama bunun için sizin içeriğinizin de kaliteli olması gerekir. Yani içerik kaliteli olmayınca insanlar bunu beğenmeyince gerisi boşa gidebiliyor. Öncelikle hazırladığınız içeriğe güvenmelisiniz. Emek vermelisiniz. Emek vererek hazırlanan kaliteli bir içeriğin beğeni toplaması ve izlenmesi için gerekli çalışmalar boşa gitmeyecektir.

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır - Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

Kendinizden Bahsetmek

İnsanların en çok izlediği videolardan biri de kendinizi anlattığınız videolardır. Kanalınızda bir müddet video paylaşıp bir noktaya geldikten sonra “Ben kimim?” tarzında videolar da ekleyebilirsiniz. Böylelikle insanların daha çok ilgisini çekeceksiniz. Sizi daha yakından tanımak ve sizinle ortak nokta bulmak onların hesabınızı takip etmesini ve videolarınızı daha çok izlemesini sağlayacaktır.

Güncellik İlkesi

Güncellik bütün sosyal medya hesapları için büyük önem taşımaktadır. Artık günümüzde insanlar güncel bir konuyu hemen sosyal medyadan araştırmayı tercih ediyor. Bunun için ise en çok kullandığı sosyal medya hesabından konulara ulaşmak istiyor. Siz de youtube aracılığıyla gündemi takip eden insanlara bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Üstelik izlemek okumaktan daha kolay geldiği için insanların çoğu youtube üzerinde arama yapıyor. Böylelikle bilgiye daha kolay ulaşmış oluyor.

Sizde kanalınızın izlenme oranını arttırmak istiyorsanız bütün bunlarla birlikte youtube izlenme sayısı arttırma fiyatları hakkında bu sitelerden yardım ve destek alabilirsiniz

Leave A Comment