Youtube İzlenme Sayınız Yerinde Saymasın

2017-07-06T17:39:42+00:00

Youtube izlenme sayısı arttırma yöntemleri pek çok youtube kullanıcısı tarafından merak ediliyor. Kimse hazırladığı ve emek verdiği videoların kıyıda köşede kalmasını istemiyor. Hatta büyük emekle hazırlanan ve izlenme rekoru kıracağı konusunda emin olduğunuz videolar bile benzerlerinin yanına bile yaklaşamıyor. Niye mi? Her platformda olduğu gibi youtube’ da da bu konuda uygulamanız gereken yöntemler bulunuyor. Diğer sosyal paylaşım siteleri gibi youtube konusunda da deneyim kazanmanız gerekebilir.

Playlist Oluşturmak Önemli

Nedir playlist? Playlist sayesinde videolarınız bir liste halinde görünebiliyor. Yani yapmanız gereken şey bir liste oluşturarak insanların diğer videolarınızı sıradan görebilmesini sağlamaktır. Oynatma listesi oluşturmak youtube izleme sayısı arttırma yolları arasında en gerekli seçeneklerden biridir. Böylelikle rastgele bir aramada sizin videonuza denk gelen biri altta diğer videolarınızı gördükçe onlara da bakmak isteyebilir. Görür ki izlemeye değer şeyler var. Bu durumda sizi takibe almayı düşünecektir.

Hatırlatmaların Önemini Kavrayın

Videolara hatırlatma koymak izleyiciler açısından önemlidir. Hani bir videoyu açarsınız da etraftan kanalıma abone ol, beni youtube’da takip et gibi hatırlatmalar çıkar ya… işte onlardan bahsediyoruz. Siz de kendi videolarınıza böyle hatırlatmalar ya da eklentiler koyabilirsiniz. Bunun takipçi oranının arttırdığı biliniyor.

Youtube İzlenme Sayısını Arttırma - Youtube İzlenme Sayınız Yerinde Saymasın

Videolarınızın Güncel Konulardan Oluşması

Video hazırlarken güncel konular seçmeye dikkat etmelisiniz. Çünkü artık insanlar bir konuyu tv’de kaçırdıklarında ya da o konuyla ilgili espriler dolaşmaya başladığında hemen youtube üzerinden arama yapmaya başlamaktadır. Anahtar kelimeleri bu kanal üzerinden aratarak istenen videoya ulaşılmaya çalışılıyor. Siz de bu güncel konulardan eğlenceli videolar hazırlayabilirsiniz. Youtube izleme sayısı arttırma siteleri de size daha çok izlenme konusunda yardımcı olacaktır.

Konulara Video Cevapla Yaklaşmak

Malum youtube iletişim stili videolardır. Bu nedenle insanlara bir şeyler anlatmak için videolarınızı kullanabilirsiniz. Aynı alanda ortaya atılan bir konu var ve en iyi sizin cevap verdiğinizi düşünüyorsunuz. Ama insanlar bunu bilmiyor. Yapmanız gereken insanların henüz haberdar olmadığı o videoyu o konunun altına bırakmaktır. Böylece gerçekten iyi bir anlatım yaptıysanız ve insanlar aradığını bulduysa size abone olmayı seçebilir.

Bütün bu seçenekler bir bütündür. Bu nedenle her konuya ayrı itina gösterip emek vermeniz gerekir.

Leave A Comment