Youtube Abonelerinize Nasıl Bakabilirsiniz?

2 yıl önce paylaştı.
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi olarak karşınıza çıkan Youtube, hem eğlenebileceğiniz hem de kazanç elde edebileceğiniz sosyal ağlar arasında yer almaktadır. Youtube sayfasına video yükleyerek izlenmesini sağlayabilir, bu sayede de gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi Youtube sayfanızı oluşturarak da kazanç elde etme yoluna başvurabilirsiniz. Burada yapmanız gereken öncelikli şey hedef kitlenizi iyi belirlemek ve bu kitleye uygun içerikler hazırlamak olacaktır. sayfanıza takipçi ve abone kazandırarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Youtube abonelerine bakma yöntemleri arasında birkaç alternatif yer almaktadır. Youtube abonelerini göremeyenler için abonelerini nasıl görünür kılacakları konusunda tüm detayları aktarıyoruz.

Youtube Abonelerini Görmek

Youtube abonelerimi göremiyorum diyenlerin öncelikle paniğe kapılmaması gerekmektedir. Abonelerinizi göremiyorsanız bazı şeyler yanlış yapmış olabilirsiniz ya da sistemde anlık bir hata görünmüş olabilir. Bazı durumlarda abonelerinizi görebilmeniz için sayfaya tekrar giriş çıkış yapmanız yeterli olacaktır. Eğer bu sizin sorununuzu çözmeye yeterli gelmemişse ya da sürekli olarak giriş çıkış yapmak durumunda kalıyorsanız abone ayarlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Gizlilik ayarlarınızda eğer abonelerimi gizle sekmesini aktif hale getirmişseniz abonelerinizin görünmemesi oldukça normaldir. Abonelerinizi gizlilik ayarlarından herkese görünür hale getirdiğiniz durumda sorun ortadan kalkacaktır.

Başkasının Gözünden Gör

Youtube abonelerim gözükmüyor şeklinde birçok şikayet alınmaktadır. Bu sorunun üstesinden gelmek ve hem sizin hem de sayfanıza bakan diğer kişilerin abone sayınızı görebilmesi için bazı basit uygulamalar yapmanız yeterli olacaktır. Eğer abonelerinizi görüntüleyemiyorsanız, başkasının gözünden gör diyerek abonelerinizi kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bazı durumlarda Youtube aboneleriniz size görünmez olabilmektedir. Bu tür sorunlarda başkasının gözünden gör sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Youtube kanalında size abone olan kişilerin görünmesi bazen zaman alabilmektedir. Bu tür durumlarda ise beklemek çözüm olacak ve bir süre sonra yeni aboneleriniz size görünür hale gelecektir. Farklı sorunlar neticesinde ortaya çıkan Youtube abonelerinin görünmeme durumu herkesin başına gelebilmektedir. Ancak şunu da unutmamalısınız ki abonelerinizin görünebilmesi için sayfanızın herkese açık olması da gerekmektedir. Aksi halde aboneleriniz diğer insanlara görünmeyecektir.


Etiketler: ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.