Virüssüz Takipçi Hileleri

2017-04-19T15:15:47+00:00

İnstagram takipçi arttırma uygulamalarının amacına yalın bir değerlendirme yaparak “ilk etkiyi güçlü vermek” diyebiliriz. Dikkat çeken sayıda takip, beğeni ve hesap hareketliliği söz konusu hesabın içeriği ile ilgili olan bütün reel kitlenin mutlaka ilgisini çekecektir. Hesapta doğal olmayan yöntemlerle bir hareket üretilmiş olsa bile bu reele yansıyacak ve doğal ortamda da etkisini gösterecektir. Bilimsel pek çok sosyal psikoloji deneyi bu gerçeği her zaman ispatlamaktadır.

[ilginiziCekebilir id=”2375″]

instagram takipci 300x200 - Virüssüz Takipçi Hileleri

Gerçek Basittir

Dünya üzerindeki reklam çalışmalarının neredeyse tamamı bu yöntem ve uygulamaları en başından beri kullanmaktadırlar. Bu gerçeğe vakıf olamayanlar ellerindeki potansiyeli değerlendirememekte, gerek ticari gerek sosyal hedeflerine ulaşamamakta ve bu duruma anlam verememektedirler. Oysa araç ve yöntemler önünüzde durmaktadır, siz onları kullanmadınız ve bu yüzden alternatifleriniz arasında başarılı olmadınız. Gerçek bu kadar basittir.

Olası Virüs Risklerini Baştan Önleyin

İnstagram takipçi kasma uygulamaları hesabınıza yönetimsel anlamda herhangi bir müdahalede bulunmadıkça son derece güvenlidir. Ancak hesap yönetiminizi kısa bir süre de olsa devralıp farklı link ve gizli metinlerle hesabınızı kontrolde tutmayı amaçlayan kötü niyetlere karşı da kendinizi korumalısınız. Öncelikle hesabınızın kontrolünü hiçbir aşamada destek tedarikçisine teslim etmemelisiniz. Karşılıklı güveni üretmek adına instagram 1000 takipçi hilesi kullanarak bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu küçük başlangıç hem ekonomik akışınızı kontrolde tutar hem de destek tedarikçisinin uygulamasının güvenilirliğini tartarsınız. Size yönlendirilecek ve bilgisayarınıza yüklemeniz istenen dosyalar konusunda titiz davranmalısınız. Bu tür taleplerin gerekçesini ve dosya niteliğini çok iyi anlamadan bilgisayarınıza yüklemeyi kabul etmeyin. Hatta genel olarak tedarikçiden gelecek bu tür taleplere şüpheyle bakın ve reddedin. Zira sosyal destek için bu tür isteklerde bulunmak teknik olarak gereksiz ve anlamsızdır.

instagram hile 300x174 - Virüssüz Takipçi Hileleri

Sanal Ortamda Sosyal Gerçek

p>Hesabınızda üreteceğiniz başarılı bir ilgi ve hareketlilik, kaçınılmaz bir şekilde reel sosyal ortama yansıyacaktır. Üreteceğiniz etkinin güçlenerek devam etmesi düzenli zaman aralıkları ile ortama müdahale etmenize bağlıdır. Çünkü internet ortamı durağan bir ortam değildir, süreklilik ister. Sizin üreteceğiniz sosyal içerikler reel katılım ve etkinin zamanla güçlenerek artmasını sağlayacaktır. Atacağınız her adım, kuracağınız her cümle doğal bir şekilde amaca hizmet etmelidir.

Leave A Comment