Uygun Fiyatlı Beğeni Kasma

2017-04-19T10:09:20+00:00

İnternet ortamında etkin bir görüntü vermek adına kullanılan bazı yöntemler vardır. Bu şekilde İnstagram, Twitter, Facebook gibi hesaplarınızın takipçi ve beğeni sayısını artırarak ilgi odağı görünümü oluşturabilir, bundan reklam ve ticari fayda olarak yararlanabilirsiniz. Özellikle son dönemde instagram üzerine yoğunlaşan ve önemli bir ticaret hacmi üreten instagram takipçi kasma uygulamaları uzun süredir sıkça internette karşımıza çıkmaya başlamış durumda.

Sizden kesinlikle özel hiçbir bilgi istemeyen tedarikçiler, sadece sosyal medyadaki hesap isminizi alarak yaptığınız ödeme karşılığı istediğiniz oranda takipçi, beğeni ve resme özel yorumları hesabınıza yönlendiriyorlar. Bu tedarikçilerin tek ricası hesabınızın kilitli olmamasıdır. Bu durumda beğeni ve takipçiler hesabınıza katılamıyorlar.

[ilginiziCekebilir id=”2369″]

instagram gecmisi20516967 300x169 - Uygun Fiyatlı Beğeni Kasma

Mantıklı Mı?

İnstagram takipçisi satın al seçenekleri mantıklı mı? İlk bakışta tartışmalı, saçma bir durum gibi görünen bu yöntem, pek çok sosyal bilim deneyine de konu olmuş bir sosyal davranış şeklini internet ortamında uygulamaktan başka bir şey değildir. Kitle psikolojisi bireylerde davranışları yüksek ölçüde belirlemektedir. Anlamsız bile bulsak içinde bulunduğumuz ortamda çoğunluğun davranış şeklini taklit eder, genele uyarız. Bu genel davranış şekli, internet ortamında da devam ettirdiğimiz itiraf edilmeyen ama kanıksanmış bir durumdur.

İnstagram takipçi nasıl kazanılır? Yukarıda bahsettiğimiz bilimsel gerçek gereği, ilginin yoğun olduğu görülen noktaya reel ilginin de arttığı yönündedir. Yoğun televizyon ve basın reklamınız yoksa popüler bir isim bile olsanız başlangıçta sosyal medya ortamında beğeni ve takipçi toplamanız zor olabilmekte. Başlangıçtaki düşük rakam, hesabın sizin gerçek hesabınız olmadığını bile düşündürmekte. Bu toplum psikolojisini aşmak için yapılabilecek uygulamalardan biri, bahsi geçen yöntemlerle takipçi ve beğeni satın almak olabilir.

begeni kasma instagram 300x161 - Uygun Fiyatlı Beğeni Kasma

Güven Sorunu

Bu yöntemle ticaret yapan siteler içinde incelediğimiz kadarı hakkında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmış değiliz. Genellikle verilen sözler tutulmuş ve hesaplara beklenen takip ve beğeni miktarı söz verilenden daha kısa süreler içinde hesaplara ulaşmış. Ancak yine de sistemde dolandırıcılık amacı ile sayfa oluşturup para aldıktan sonra ortadan kaybolan kişilerden korunmak gerekiyor. Küçük miktar başlangıçlarıyla deneyerek süreci geliştirmeniz özellikle tavsiye edilmektedir. Memnun kalındıkça ve güven oluşturan veriler arttıkça bu çalışmayı yapan ekibi bir iş ortağı olarak görüp çalışmaları süreklileştirmeniz mümkündür.

Leave A Comment