Ücretsiz Facebook Beğenisi

Sorunuz mu var? İletişime geçin.

Bin adet Facebook beğenisine ne dersiniz? Tek yapmanız gereken blogunuzda bizim hakkımızda bir yazı yayınlayıp, blog gönderisinin linkini bize göstermeniz ve sonrasında tamamen ücretsiz olarak sayfanıza 1000 adet hayran gönderelim (71 Lira değerinde)! Bunun yerine Twitter veya Instagram sayfalarınızın tanıtılmasını isterseniz de yardımcı olabiliriz.

1. Adım

Blogunuzda Extlikes hakkında yazın. Bizim bilgilendirici blog gönderilerimiz, hizmetlerimiz veya deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz. Ziyaretçileriniz ile paylaşacağınız yazıda Extlikes.com adresinden bahsedin.

Dikkat: Kötüye kullanım nedeniyle ücretsiz blog siteleri kampanyaya dahil edilmemektedir (Blogger.com, Blogspot.com, WordPress.com alt alanları). Düşük kaliteli web sitelerini / gönderileri reddetme hakkımızı saklı tutmaktayız. 2. Adım

Aşağıdaki formu doldurun, bu sayede yazınızı nerede paylaştığınızı görebiliriz ve tanıtımını yapmamızı istediğiniz Facebook hayran sayfası bağlantı adresini bizimle paylaşın (veya tercihinize göre Twitter / Instagram sayfalarınız). Lütfen her site başına sadece bir kez bildirimde bulununuz.

3. Adım

Tamamdır! Lütfen işleminizi başlatabilmemiz için bize 1-2 gün izin verin.

Yayımladığınız Makalenin Linki:*

Facebook Sayfanızın Linki:*

E-Posta Adresiniz:*

* Gerekli Alanlar

Hadi sayfanızı büyütelim!
Beğeni Satın Al

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.