Twitter’ı Nasıl Daha Etkin Kullanabilirsiniz?

2017-07-06T20:48:45+00:00

Twitter son yıllarda daha fazla gelişen ve üye toplayan bir sosyal paylaşım platformudur. Bazı yönleriyle Facebook ve İnstagram gibi bir kullanımı olmadığından yeterince anlaşılamamış bir sosyal platformdur. İşin sırrını çözenler kısa zamanda takipçi sayısını arttırıp etkileşimlere girmeye başlıyor. Twitter’ın da kendine has bir dili var. Bir hesap açmadan evvel ya da paylaşımlara başlamadan evvel öncelikle bu dili çözmeniz gerekir. Başlangıçta en güncel twitter takipçi siteleri size yardımcı olacaktır. Kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmeye başlayacaksınız. Ama size düşen görevleri de unutmamanız gerekir.

Takip Etmelisiniz

Bazı kişiler bir twitter hesabı açıp birileri kendisini takip etsin diye bekliyor. Bu platformdaki binlerce kişi arasından siz nasıl görüneceksiniz? Emin olun çok kaliteli paylaşımlar yapanlar bile bazı gereklilikleri yerine getirmediğinde görünmez oluyor. Bu yüzden siz birilerini takip edeceksiniz ki onlar da sizi takip etsin.

Bu konuda iki seçeneğiniz var. Ya takip edeni takip ederek kısa zamanda daha büyük çevre edineceksiniz. Ya da biraz daha seçici olup kendi ilgi alanınıza yakın kişileri ya da hesapları takip edip ağır adımlarla ilerleyeceksiniz. Aslında en güzeli budur. Düzenli olarak takipçi edinirsiniz.

Twitterı Nasıl Daha Etkin Kullanabilirsiniz - Twitter'ı Nasıl Daha Etkin Kullanabilirsiniz?

Hastag Kullanımı

Yukarıda twitter kullanmanın bazı önemli detayları olduğunu belirtmiştik. Bunlardan biri de etiket kullanımıdır. En hızlı twitter takipçi arttırma yöntemlerinden biri de etiket kullanımıdır. Özellikle takipçi sayınız azken buna önem vermelisiniz. Twitter’ da etiketleri nasıl kullanabilirsiniz? Diyelim ki sizin faydalı bilgiler paylaştığınız bir hesabınız var. Bu hesaptan gayet kaliteli paylaşımlar yapıyorsunuz ama daha çok az kişinin ilgisini çekebilmişsiniz. Çünkü etiket kullanmamışsınız ya da geçersiz bir etiket kullanmışsınız demektir. Twitter’ da gündem çok hızlı değişir. Bu nedenle sizin kullandığınız etiket o an gündemde değilse paylaşımlarınız gölgede kalabilir. Size önerimiz gündemdeki etiketleri kullanmanızdır. Bunun için hemen keşfet bölümüne tıklıyorsunuz. O gün hangi etiketler tt listesinde ise o etiketleri mevcut etiketinizle birlikte kullanabilirsiniz. Yani 1, 2, 3 tane etiket kullanabilir böylelikle daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Ama bunu yaparken tamamen ilgisiz bir etiket kullanmaktan da kaçınmalısınız.

Bütün bunlara ek olarak güvenilir twitter takipçi arttırma siteleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment