Twitter’ı Etkin Kullanmak İçin İpuçları

2017-07-11T12:58:25+00:00

Twitter hesabı açıp da kullanmayı bırakanların sayısı yeterince fazladır. Çünkü facebook gibi bir kullanımı yok. En azından çevrenizdeki hemen herkesin facebook hesabı olduğundan sıkılmazsınız. Ama twitter kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artsa da çevremizde twitter kullanan insanlara pek rastlamıyoruz. Bu durumda bir hesap açıp yeni bir çevre oluşturmak kalıyor kullanıcılara. Bunun için yapılması gereken hesap açtıktan sonra takipçi sayısını arttırmaktır. En güncel twitter takipçi arttırma siteleri ile iletişim kurup hemen takipçi sayısını arttırabilirsiniz.

Takipçi Sayısını Arttırmak

Takipçi sayısını arttırmak için yukarıdaki yöntem dışında siz de takip ederek yeni takipçiler kazanabilirsiniz. İnsanların sizden haberdar olması için birilerini takip etmelisiniz. Bununla beraber sizi bulup takip eden hesapları da takip edebilirsiniz. Zamanla bu çember genişleyecek ve daha büyük bir kitle oluşturacaksınız.En iyi twitter takipçi arttırma siteleri de bu konuda size yardımcı olacaktır.

Fotoğraf eklemek

Twit paylaşırken fotoğraf eklemenin beğeni ve rt sayısını arttırdığını ortaya konmuştur. Bu nedenle fotoğraflı paylaşımlar yapabilirsiniz. Görsellik her zaman ilgi çekici olmaktadır.

Fotoğraf yanında kısa videolar da ekleyebilirsiniz. Böylece hareketli bir profil çizebilirsiniz. Hesabınızı daha etkin kullanmak için görsellik ögesine önem vermelisiniz.

Twitter’ı Etkin Kullanmak İçin İpuçla2 - Twitter’ı Etkin Kullanmak İçin İpuçları

Profil Fotoğrafı

Yapılan incelemeler profil fotoğrafının takipçi çekmede etkili olduğunu ortaya koyuyor. İlgi çekici, kaliteli bir fotoğraf takip etme isteği duyuruyor. Özellikle siyah beyaz profil fotoları ilgi görmektedir.

İlgi Çekin

İlgi çekici paylaşımlar insanların ilgisini çekecek ve sizi takip etmek isteyeceklerdir. Aynı zamanda sizi rt yapacak ve beğenilerinizi arttıracaklardır. Böylece sizinle iletişime geçmek isteyecekler doğal bir çevre oluşturabileceksiniz. İlginç ya da esprili paylaşımlar yapabilirsiniz. Samimiyetinizi de işin içine kattığınızda bir süre sonra doğal olarak takipçi sayınız ve beğenileriniz artacaktır.

İletişime Geçin

Twitter’ı da sosyal hayat gibi düşünebilirsiniz. Sosyal hayatta nasıl insanlara selam veriyorsunuz ve iletişim kuruyorsunuz bu platformda da aynı şeyi yapabilirsiniz. İnsanlara cevap vermeyen biri burada da hoş karşılanmayacaktır. Bu nedenle size yapılan yorumlara cevap vererek ve siz de onlara yorum yaparak iletişime açık olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Güvenilir twitter takipçi arttırma siteleri sizin yükünüzü hafifletecek kısa zamanda çevrenizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

Leave A Comment