Twitter’ı Entegre Kullanın, Takipçileriniz Artsın!

2017-07-09T17:52:23+00:00

Birçok diğer insan gibi siz de takipçi sayınızı artırmak istiyor ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız nokta atışı niteliğinde vereceğimiz bilgilerle kısa sürede çok daha başarılı bir profile ve sizi yakından takip eden kullanıcılara sahip olacaksınız.En hızlı twitter takipçi arttırma yöntemlerini sizler için derledik.

Hesaplarınızı Entegre Kullanın

Twitter hesabınıza mümkün olduğunca çok diğer sosyal medya hesaplarınızı da bağlayın. Zengin paylaşım içeriğine sahip olan Facebook, Instagram, Youtube kanalı, Linkedin, Google +, ya da kişisel web siteniz gibi sosyal ağlarınızı Twitter ile entegre hale getirmeniz daha çok kullanıcının size ulaşabilmesine olanak sağlayacağı gibi aynı zamanda sizi farklı farklı platformlarda da görebilen kullanıcıların güvenini de kazanmış olacaksınız. Sosyal medya twitter takipçi sayısının artırılabilmesi için bulunmaz bir nimettir. Bundan olabildiğince yararlanmaya çalışın.

Twitter’da Takipçi Sayısı Artırma3 - Twitter’ı Entegre Kullanın, Takipçileriniz Artsın!

Takipçi Sayısı Çok Olan İsimleri Takip Edin

Sosyal medya platformları her ne kadar tanıdığımız insanlarla sanal ortamda da iletişim kurabilmemiz için tasarlanmış olsalar da zaman içerisinde çok daha farklı bir boyut kazanarak tanımadığımız insanlara da ulaşabilmemizi sağlamışlardır. Twitter üzerinden tanımadığınız ancak çok sayıda takipçisi bulunan, fenomen isimleri takip ederseniz bunun sizin takipçi sayınıza nasıl yansıdığını da net bir şekilde görebilirsiniz. Siz onları takip etmeye başladığınızda aynı kişiyi takip eden diğer takipçilerin de ilgisini çekebilir, takipçi kazanabilirsiniz.

Paylaşımlarınızda Hashtag Kullanın

Güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemlerinden biri de paylaşımlarınızda yer alan anahtar kelimelerinizi hashtag kullanarak paylaşmanızdır. Böylece yaptığınız paylaşımlar o anahtar kelimelere konu olan gündemler arasında gösterilecek ve paylaşımınızın daha çok mentionlanmasına ve retwit edilmesine yol açacaktır. Bu yolla kısa sürede iyi bir takipçi kitlesine kavuşabilirsiniz.

Yine de tüm bunlar sizin için yeterli değilse takipçi sayınızı artırmanızı sağlayacak teklifler almak adına güvenilir bir siteyle iletişime geçebilir ve dilediğiniz kadar takipçi sayısına bir seferde, tek bir tıklamayla sahip olabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veren takipçi sayısı artırma hilesi satan bu siteler çok cüzi miktarlara sizin Twitter’da istediğiniz gibi fenomen olabilmeniz için en büyük aracılardır.

Leave A Comment