Twitter’da Sahte Takipçi Kullanan Ünlü Fenomenler

2017-07-09T15:12:01+00:00

Twitter artık günümüzde birçok sosyal medya aracının yerini almaya başlayarak daha çok tercih edilen bir platform haline geldi. Paylaşımların belli bir düzeni olması, düşüncelerin sadece yüz kırk kelimeyle ifade edilebilmesi, hep aynı çerçeve içerisinde ilerlenmesi ile kendine has klasik bir tarz kazanan Twitter aynı zamanda ünlüler ve ünlü olmak isteyenler için de büyük bir reklam kapısı. Diğer sosyal ağlara göre kullanıcı yaş aralığı ortalamasının da daha büyük olması tercih edilmesi için bir başka sebep. Ancak ünlülerin ya da twitter’da fenomen hale gelmiş Twitter ünlüsü kişilerin o kadar takipçi sayısına doğal yollarla ulaştığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hiç tahmin etmeyeceğiniz birçok sosyal medya fenomeni de aslında sosyal medya twitter takipçi hilelerinden faydalanarak daha çok ilgi çekmeye çalışıyorlar.

Twitter’da Sahte Takipçi Kullanan Ünlü Fenomenler2 - Twitter’da Sahte Takipçi Kullanan Ünlü Fenomenler

Ünlüler neden en hızlı twitter takipçi arttırma yöntemlerini tercih ediyorlar?

Ünlü isimler zaten belli bir popülariteye sahip ve kendi reklamlarını ya da mesleklerinin reklamını çok daha kolay bir şekilde yapıyorlar. Kendilerini tanıyan çok fazla sayıda insan olduğu için doğal yöntemlerle de çok sayıda takipçi kazanabiliyorlar. Ancak sosyal medya öyle bir şey ki ne kadar çok takipçiniz olursa size geri dönüşü de o kadar fazla olur. Daha fazla tanınmak, daha çok bilinmek, takip edilmek herkesin isteyeceği bir şeydir. Dolayısıyla ünlü birçok isim de bu hileli yöntemlere başvurabiliyor.

Ünlülerin de kullandığı güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemleri nelerdir?

Sosyal medyanın dolandırma amacıyla da çok yaygın bir araç olduğu var sayılırsa takipçi hilesi sattığını iddia eden birçok web sayfası aslında sadece sizin kişisel bilgilerinizin peşinde olabilir. Dolayısıyla ünlü bir ismin bu tarz bir dolandırıcılığa kurban gitmesi hem bu gerçeğin ortaya çıkması hem de özel hayatlarının mahremiyetinin bozulması açısından çok büyük skandal olacaktır. Dolayısıyla birçok ünlü isim güvenilir takipçi satan sitelerle çalışmakta ve bu süreci oldukça gizlilik içerisinde yürütmektedir.

Siz de takipçi hilesi satın alırken satın alacağınız sitenin size güven vermesine ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamasına dikkat etmelisiniz.

Leave A Comment