Twitter’da Gözden Kaçan Küçük Detaylar

2017-07-12T13:04:57+00:00

Twitter çoğu kişi için hâlâ bir muammadır. Binlerce kullanıcısı olmasına rağmen twitterda ciddi bir kitle oluşturamayız. Çünkü başlangıçta çevremizden birilerini ararız. Ama bulamayız. Aslında bu ortamda kendimize yakın olan profilleri takip etmek ve onlarla iletişim içinde olmak daha mantıklıdır. Pek çok açıdan twitter kullanmak avantajlıdır. Hem gündeme takip edebilir hem de sosyal paylaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Twitter kullanmanın pek çok küçük ayrıntısından bahsedebiliriz. İlk olarak en güncel twitter takipçi siteleri size yardımcı olabilir. Bununla birlikte başka detaylar da göz önünde bulundurulmalıdır. Bazen dikkate almadığınız bu küçük ayrıntılar yüzünden unfollow yiyebilirsiniz. Bunun anlamı insanlar sizi takip etmekten çıkabilir. Ya da takip etmeyi düşünmez. O nedenle insanlar karşısında nasıl bir profil çizdiğiniz önemlidir. Şimdi gözden kaçan bu küçük detaylara bakalım.

İnsanların Değerlerine Saygı Duyun

Twitter konusunda en önemli konulardan biri de paylaşımların çeşitliliği ve üslup meselesidir. Bu alanı güncel bir alan olarak da kullanabiliyorsunuz. Her insanın kendine özgü bir dünya görüşü ve değerleri var. Bu değerler size hitap etmiyorsa onları yermeniz gerekmiyor. Daha doğrusu antipatik söylemler paylaşırsanız büyük bir kitle sizden uzaklaşacaktır. Kimse kimseye benzemek zorunda değil. Ama siz sizin gibi düşünmeyenlerle aranızı keskin bir çizgiyle ayırırsanız bu size bir dezavantaj sağlayacaktır. Daha çok kişiye hitap etmek için güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemlerini kullanın.

Twitter’da Gözden Kaçan Küçük Detayl - Twitter’da Gözden Kaçan Küçük Detaylar

Sosyal Medya Hesaplarınızı Bağlayın

Sizi twitter’dan tanıyan biri İnstagram kullandığınızı bilemeyebilir. Özel olarak sizi takip edip araştırmıyorsa diğer hesaplarınızı bulması zordur. Bunun için diğer sosyal medya hesaplarınızda twitter hesabınızı da paylaşın. Ayrıca instagramınızı twitter’a bağlarsanız otomatik olarak paylaşımlarınız twitter sayfanıza düşecektir. Böylece insanlar sizin başka hesaplarda da aktif olduğunuzu görecek paylaştığınız fotoğraflar ilgi çekecek ve profilinizi cazip gösterecektir.

Mention’lara Cevap Verin

Twitter’a adım attığınızda tanışacağınız yeni kavramlardan biri de mention(menşın) kavramı olacaktır. İnsanlar size yorum yapabilir. Bunun sizin adınızı @… şeklinde kullanabilir. Ya da bir paylaşımda sizden bahsedebilir. Onların yorumlarına cevap verebilir böylece sosyal çevrenizi genişletebilir. Çünkü twitter ortamında en çok ilgiyle izlenen durumlardan biri karşılıklı yorumlardır. Verdiğiniz cevaplar sayfanıza cevap olarak düşecektir.

Bütün bu ayrıntılara dikkat ederken  en hızlı twitter takipçi arttırma siteleri de sizin için avantajlı olacaktır.

Leave A Comment