Twitter’da Fenomen Olmanın Yolları

2017-07-08T15:07:31+00:00

Hislerimizi, düşüncelerimizi, dertlerimizi yüz kırk kelimeyle anlatmaya başlamamızla birlikte girdi Twitter hayatımıza. Çok kısa bir sürede de popüler hale gelerek herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Twit attıkça retwitlenen gençlerin heyecanını ise kelimelerle anlatmak imkânsız. Sosyal medya aracı deyip de geçmemek de lazım. Eğer twitiniz yeterince tutarsa ülke ya da dünya gündeminde yer alan twitler arasına girebilir, fenomen haline de gelebilirsiniz. Peki ama ne tarzda twitler atmalı, ne yapmalı ki twitter’da fenomen olmalısınız? Güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemlerini sizler için derledik.

Twitlerinizi Kısa ve Öz Bir Dille Yazın

Evet biliyoruz; bazen yüz kırk kelime oldukça yetersiz gelebiliyor. Ancak marifet zaten daha az kelimeyle derdinizi anlatmak. Öyle lafı uzun uzadıya sakız gibi sarkıtıp sündüren twitler pek de ilgi görmüyor, bizden söylemesi. Siz o yüzden olabildiğince daha az kelime kullanarak ve lafınızı uzatmadan direkt olarak karşınızdaki kişiye yani takipçilerinize ve potansiyel takipçi adaylarınıza ulaştırmaya çalışın. Hilesiz twitter takipçi arttırma konusunda oldukça işe yarayan bu yöntem yavaş yavaş fark edilmenizi ve daha çok kişi tarafından da takip edilmenizi sağlayacaktır.

Twitter’da Fenomen Olmanın YollaRII - Twitter’da Fenomen Olmanın Yolları

Twit Atarken Samimi Bir Dil Kullanın

İnsanlar kendilerine yakın buldukları kişileri daha çok beğenir ve takip ederler. İlla bir ünlü olmanıza gerekmiyor ancak halktan biriymiş imajı verdiğinizde daha samimi bulunacak ve daha çok sevileceksiniz. Bunun için izlemeniz gereken yol ise toplum tarafından komik, dramatik ya trajedik karşılanabilecek konulara yönelmek olabilir. Eski sevgilinize atar gider yapmak, rakiplerinize sivri dilinizdeki okları saplamak, toplumsal bazı komik yanlarımızı saptamış olup bunun üzerinden espriler döndürmek siz de göreceksiniz ki oldukça tutacak. Tabii sivri dil konusunda çıtayı fazla aşmayın. Kiminle uğraşılıp kiminle uğraşılmayacağının bilincinde olmalısınız ki başınız ağrımasın.

En hızlı twitter takipçi arttırma yöntemlerinden biri olan bu iki yöntemle çok kısa sürede olmasa da istikrarlı bir şekilde takipçi sayınızın arttığını, twitlerinizin daha popüler hale geldiğini gözlerinizle göreceksiniz. Eğer çok hızlı bir takipçi artırma hedefiniz yoksa bu yöntemleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Leave A Comment