Twitter’da Fake Hesap Nasıl Açılır?

2017-05-19T17:29:29+00:00

Twitter, günümüzün en yaygın sosyal medya ve mikro-blog sitelerinden biridir. Hayallerinizi, fikirlerinizi, duygularınızı 140 karaktere sığdırdığınız bu sitede kullanıcılar özgürce “tweet” denilen girdilerini paylaşabilir yahut diğer tweetleri takip edebilirsiniz. Kullanıcıların özgürce hesap açabildiği bu sitede bazı zamanlar gerek hesap kontrolü gerek güvenlik sebebiyle

fake twitter hesabı açılabilmektedir. İşte bu sebepten bugün sizlere nasıl fake hesap açılacağını göstereceğiz.

twitter-fake-hesaplar.jpg- Twitter’da Fake Hesap Nasıl Açılır?

Gerçeğe çok yakın bir fake hesap açmak aslında hiç de zor değil. İlk olarak bu konuda çok sakin ve soğukkanlı olmak her zaman bir artıdır ve bize avantaj sağlar. Aksi takdirde hatalar yapabilir ve karşımızdaki kişinin kimliğimizi fark etmesine sebep olabiliriz. Sonrasında karşı tarafın twitter sahte hesap açma gibi mevcut durumumuzu riske sokacak durumlara karşı önlemler alacağız. Bunlardan ilki ilgilendiğimiz kişinin karşı cinsiyetinde bir hesap açmak ve çok abartı olmayacak bir fotoğraf yüklemek olacaktır. Tabii bunu yaparken kendi fotoğrafımızı ya da manken fotoğrafları koymayacağız zira bunlar inandırıcı olmaktan çok uzak ve kötü bir görünüm sergilemekte. Çekici fotoğrafımızı yükledikten sonra ise takip edeceğimiz hesapları belirlemekte. Aslında bu çok basit bir mesele zira fenomenler ve ünlü markalar sayıyı kabarık göstermek için fazlasıyla işimizi görecektir. Peki takipçi nasıl bulacağız ? dediğinizi duyar gibiyim.

twitter-fake-sahte-hesap-acmak.jpg- Twitter’da Fake Hesap Nasıl Açılır?

Yine kendiniz gibi açılan fake hesaplar bahis, dizi, film, şarkıcı fan profilleri ile takibe takip profilleri işinizi görecektir. Fazlasına gerek yok sadece takip edilen ile takipçi sayınızın dengeli olması yeterli bir istatistik olacaktır. Sonrasında ise paylaşım ve tweet sayısını halletmekte. Tek günde yapılmış birçok retweet ve tweet fazlasıyla kötü manada dikkat çekici ayrıca hesabın kapanma ihtimalini ortaya çıkarmaktadır. Bu sebepten kendi bunu 1 günlük arayla yapacağız ve dikkat çekmeyeceğiz. Her şey tamam ama bir şey eksik. Takip ettiğimiz profil kaçınılmaz şekilde profilinize girecektir. Bu yüzden fake profilinizin yanına ekstra birkaç fotoğraf ve retweet fotoğrafları eklememiz amacımız için faydalı olacak eylemlerdir.

Evet bu yaptıklarımızdan sonra hedef profil sizden şüphelenip twitter fake hesap bulma diye aratsa dahi kimliğinizi bulamayacak ve siz de güvenli bir şekilde istediğinizi gerçekleştireceksiniz.

Leave A Comment