Twitter’da En Çok İlgi Gören Paylaşımlar

2017-07-12T18:42:21+00:00

Sosyal ağlar günümüzün vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. 7’den 70’e herkes bir sosyal ağ kullanıyor. Twitter bu sosyal ağların içinde biraz daha farklı bir platformdur. Buradan pek çok önemli isme ulaşabiliyorsunuz. Tt çalışmaları yapıp sesinizi onlara duyurabiliyorsunuz. Mention kullanabiliyorsunuz. Bir çeşit haber merkezi gibi kullanmanız da mümkündür. Eğlence amaçlı kullanmanız da mümkündür. Sevdiğiniz yayınları twitterdan takip ederseniz her dakika en güncel haberlerden anında haberdar olabiliyorsunuz. Çok geniş bir mecra olduğundan diğer sosyal ağlarda bulamadığınız pek çok şeyi burada bulabilirsiniz. Tabi her ağın kendine göre avantaj ve dezavantajları da var. Ama size bu makalede twitter7ı daha avantajlı kullanmanın ve etkin olmanın yollarını sunacağız. En çok ilgi gören tweet konularından bahsedeceğiz.

İnsanları Haberdar Eden Tweetler

Bazı kişiler güncel konulara önem verir ve bu konuları takip etmek ister. Siz de güncel gelişen olayları belli aralıklarla takipçilerinize sunduğunuzda sizi ilgiyle takip edeceklerdir. Önemli olayları ilginç bilgileri paylaşarak ilgi çekebilirsiniz. Böylece kaliteli paylaşımlar yapmanız da dikkati çekecektir. Başlangıçta takipçi sayınız az bile olsa takip etmeye değer bulunacaksınız. Ama en güncel twittertakipçi siteleri aracılığıyla takipçi sayınızı arttırırsanız daha çok ilgi çekebilirsiniz.

Trend Topic Listesinden Yararlanın

Twitterda size en çok dönüş sağlayacak alanlardan biri de keşfet bölümüdür. Burada trend topiclerle karşılaşacaksınız. İlginizi çeken bir etiketi kullanıp o konuyla ilgili paylaşım yapabilirsiniz. O dakikalarda yüzlerce kişi aynı konuyu tweetlediğinden siz de onlarla aynı ortamda paylaşım yapmış olacaksınız. Böylece yeni takipçiler de edineceksiniz. En hızlı twitter takipçi arttırma yöntemleri arasında trend topiclerin yeri unutulmamalıdır.

Twitter’da En Çok İlgi Gören Paylaşımlar - Twitter’da En Çok İlgi Gören Paylaşımlar

Ödüllü Yarışmalar ve Faydalı Bilgiler

İnsanlar ilginç bilgileri takip etmeyi sever. Bu yüzden onlara ilgi çekici bilgiler sunabilirsiniz. Bunun için etiket kullanmalısınız. Yine tt listesindeki sizin paylaşımınızın yanında garip durmayacak uygun bir etiketi kullanabilirsiniz.

Ödüllü yarışmalar da ilgi çekicidir. Resim, şiir, hikâye ve fotoğraf yarışmalarının haberlerini profilinizden verebilirsiniz. Böylelikle bu bilgileri kaçırmak istemeyenler sizi takip etmek isteyecektir. Hatta bu paylaşımlara beğeni ve rt de alabilirsiniz.

Güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemleri ile de daha kısa sürede sonuç almanız mümkündür.

Leave A Comment