Twitter’da Bunları Yapmayın

2017-07-12T16:44:13+00:00

Twitter diğer sosyal paylaşım araçlarına göre daha farklı bir kullanıma sahiptir. Twitter’ın dilini çözemeyen hâlâ çok insan var. Ama her şeyi yerli yerine koyduğunuzda zamanla yeni bir çevre oluşturduğunuzu göreceksiniz. Biraz zaman ve biraz sabır sizi istediğiniz kitleye ulaştıracaktır. Ama hedeflediğiniz yere gelene kadar yapacağınız bazı hatalar sizi yavaşlatacaktır.

Hedefinize ulaşana kadar en güncel twitter takipçi siteleri sayesinde kısa zamanda takipçi toplayabilirsiniz. Ama bu takipçilerin beğenisini kazanmak ve daha da büyümek istiyorsanız twitter’da aşağıda sayacaklarımızı yapmaktan çekinebilirsiniz.

Twitter’da Bunları Yapmayın - Twitter’da Bunları Yapmayın

Sabırsızlık ve Peş Peşe Atılan Tweetler

Twitter hesabı açıldıktan sonra insan şöyle bir durup düşünüyor. Şimdi ne olacak? Kimse sizin varlığınızı fark etmedi bile. Bunun için hemen Tweet atma yöntemi deneniyor. Bir atılıyor, iki atılıyor sonra bazen işi abartıp iki dakikada bir Twit atılabiliyor. Çünkü takip edilen fenomenler öyle yapıyor. İşte siz bunu yapmayın. Anında unfollow yiyebilirsiniz.

Paylaşım yaparken gerçekten önemli bir şey yazıp yazmadığınıza dikkat etmelisiniz. Gereksiz ve anlamsız şeyler yazmaktan kaçmalısınız. İnsanların ilgisini çekecek ve faydalı bir paylaşım yaparak daha istikrarlı ilerleyebilirsiniz. Fenomen olmuş biri … yazsa da yorumlar dolup taşacaktır. Siz buna aldırmayın. Siz fenomen değilsiniz. Aklınıza gelen her şeyi paylaşmayın. Ama istikrarlı bir şekilde günde 5 6 tweet atmak başlangıçta iyi olabilir. Bunu belli aralıklarla yapabilirsiniz.

Güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemleri de işinize yarayabilir.

İstikrarsızlıktan Kaçının

Twitter’da istikrarsızlığa dikkat edin. Bir görünüp sonra ortadan kaybolan ve günlerce görünmeyen biri olmak sizin ilerlemenizi etkileyecektir. Diyelim bugün 50 tweet attınız başka bir gün 2 tweet derken istikrarsızlığınız belgelemiş olursunuz. Bunu yapmayın. İlk günler önce deneyin. Ne kadar atabileceğinize bakın. Sonra günlük belirli aralıklarla tweet atmayı deneyin. Örnek vermek gerekirse aralıklı olarak 5 tweet atabilirsiniz. Başka bir gün yine 5 6 tweet atabilirsiniz. Ama belli bir kitleye ulaşana kadar ortadan kaybolmamalısınız. Bunu yaptıysanız bile tekrar başlamalısınız.

Bütün bunları tek başına uygulamak zor gelebilir. Bunun için güvenilir twitter takipçi arttırma seçenekleri sizi kısa zamanda önemli bir noktaya ulaştırabilir.

Leave A Comment