Twitter’da Bunları Yapın Fenomen Olun

1 yıl önce paylaştı.
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Twitter’a girdiğinizde onlarca fenomen hesapla karşılaşacaksınız. Onları görüp de neden ben değil, diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Evet, neden siz olmayasınız? Neden siz de yüzlerce takipçiye sahip olmayasınız. İstersiniz ki her paylaşımınız ilgi görsün, mention alsın ve rt yapılsın. İnsanlar sizin hesabınıza abone olup ne paylaşacağınızı merakla beklesin. Bütün bunlar elbette mümkün. Bunun için tek adımda hedefe ulaşamazsınız. Ama en önemli adımların neler olduğunu biz size birkaç maddede açıklayabiliriz.

Takipçi Arttırma Siteleri

Twitter’da kısa sürede amacınıza ulaşmanın ilk yolu en güncel twitter takipçi arttırma siteleri olarak biliniyor. Çünkü sizin belki 1 yılda kazanacağınız takipçiler 1 günde sizi takip etmeye başlıyor. Kısa zamanda büyük adımlar atmanın ilk yolu olarak size takipçi arttırma sitelerini önerebiliriz. Böylelikle her kesimden ve geniş bir kitleye en kısa sürede hitap etmeye başlayacaksınız.

Fenomenlerle İletişime Geçin

Sizin başlangıçta fenomen hesaplarla iletişim kurmanız pek mümkün değildir. Yani siz iletişime geçmek isteseniz de onar size pek cevap vermez. O yüzden ilgi çekici bir şeyler yapmalısınız. Onların dikkatini çekecek şeylerden bahsediyoruz. İlk olarak paylaşımlarına eleştiri yapabilirsiniz. Eğer eleştirecek bir nokta varsa ilginci bir yorum yapabilirsiniz. Böylece dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Ayrıca bunu yaptığınızda fenomenler size cevap vermese de takipçilerinden mention alabilirsiniz. Bu da demektir ki yavaş yavaş birilerinin ilgisini çekiyorsunuz. Kısacası fenomenlerin paylaşımlarına yaptığınız yorumlar size takipçi getirecektir. Üstelik bunlar iletişime açık kişilerdir. Tabi bunu yaparken en hızlı twitter takipçi arttırma yöntemlerini de gözden geçirip uygulamaya geçmelisiniz.

Trend Topic Listesinden Yararlanın

Fenomenler trend topiklerden en çok yararlanan kişilerdendir. Çünkü buradaki etiketleri kullanarak çok sayıda kişiye ulaşmanız mümkündür. Bir de gündem konusu olunca insanların en çok yorum yapmaya ve eleştirmeye açık olduğu bir konuyu seçmiş olacaksınız. Böylelikle aktif etkileşim sağlayabilirsiniz. Burada attığınız tweetleri beğenen kişiler sizi takibe değer bulabilir.
Okumak isteyebilirsiniz !  Twitter’da Gözden Kaçan Küçük Detaylar
En iyi twitter takipçi arttırma siteleri ile birlikte bu yöntemler kısa zamanda büyük ilerleme sağlayabilir.
Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Twitter
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺29

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.