Twitter Takipçi Satın Al

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Twitter Takipçi Sayısı: Loading...

Ülke

Twitter Profil URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer Twitter takipçi siparişinizin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Satın Al
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Extlikes’ın Twitter takipçi satın al hizmetini kullandım. Profilimi takip eden bu kişiler gerçek mi?

Evet. Profilinizi takip edecek insanları yani Twitter takipçilerini bulmak için çok çaba harcıyoruz. Müşterilerimizin sayfalarını takip etmeleri için kullanıcıları teşvik etmiyoruz veya tıklama bazlı programlar / botlar / kodlar kullanmıyoruz.

Twitter takipçi hizmetiniz ile belirli ülkeleri hedefleyebiliyor musunuz?

Evet, yukarıdaki menüden mevcut olan ülkeler arasında seçim yapabilirsiniz. Türkçe web sitemizde öncelikli olarak Türkiye’den kullanıcılar sağlıyoruz. Ve müşterilerimizi Türkiye’den gelen takipçiler için yaşam boyu garanti veriyoruz. Örnek vermek gerekirse, Extlikes’dan Arap takipçi satın aldığınızda aramızda farklı sözleşmelerde mütabık kalmadığımız taktirde yaşam boyu garanti sağlayabilmemiz mümkün olmayacaktır.

Extlikes’ın Twitter takipçi arttırma sistemiyle yumurta veya sahte profil takipçilerim olacak mı?

Herhangi bir Twitter takipçi arttırma kampanyasında az miktarda da olsa düşük kaliteli takipçilerin gözlenmesi beklenmektedir; nihayetinde Twitter'ın %10'undan fazlası sahte hesaplardan oluşmaktadır. Ancak edinmenizi sağlayacağımız hayranlarınızın çok büyük bir kısmı "Yumurta" profillerinden (herhangi bir profil fotoğrafı olmayan ve biyografisinde çok az bilgisi doldurulmuş profiller) değil tam profillerden oluşacaktır. Hizmetlerimizin kalitesini mümkün olduğunca yüksek tutmayı amaçlıyoruz.

Twitter takipçi satın al hizmetiniz Twitter profilim için güvenilir mi?

Evet, tamamen güvenlidir. Kendi pazarlama hizmetlerimizi kullanarak engellenen veya herhangi bir şekilde zarar gören hiçbir müşterimiz olmamıştır. Eğer böyle bir şey yaşansaydı, rakipleriniz için Twitter takipçi satın alarak, rakiplerinizin hesaplarının engellenmesini sağlamanız çok kolay olurdu (ve Twitter bunu fark edebiliyor). Özellikle bizimkiler gibi gerçek takipçilerle, hiçbir zaman çok fazla takipçiniz olduğundan ötürü engellenmezseniz.

Twitter profillerin onaylanmasına yardımcı olabiliyor musunuz?

Evet. Büyük profillerin onaylanması, küçük profillere kıyasla çok daha kolay oluyor ve Twitter profillerini büyütmeleri için birkaç ünlüye ve ses sanatçısına yardımcı olduk ve sonunda Twitter tarafından onaylandılar. Onaylanma ihtimalinizi arttırmak için en azından 100.000 Twitter takipçi satın almanızı öneriyoruz çünkü bu boyuttaki profilleri onaylatma imkanı önemli ölçüde daha kolay olmaktadır.

Bu takipçiler ne kadar süreyle kalıyor?

Twitter takipçi servisimizle müşterilerimize edindirdiğimiz takipçiler ömür boyudur. Eğer ani bir kayıp yaşarsanız, ücretsiz olarak yerlerine yenilerini iletiyoruz. Twitter hizmetlerimiz, sektördeki en yüksek başarı seviyesine sahiptir ve dünyadaki en büyük Twitter takipçisi sağlayıcılarından birisiyiz. İşimizi gururla yürütüyoruz.

Twitter takipçi arttırma hizmetinizden ne kadar alım yapmalıyım?

Ne kadar çok sipariş verirseniz, o kadar çok indirim yapıyoruz. Şu ana kadar en popüler kampanyalarımız, klasmanlarında sundukları rekabetçi indirimler sebebiyle 10.000 takipçi ve 50.000 takipçi kampanyalarımızdır. İşletme hesapları ve kişisel hesaplar belirli bir miktarda takipçiye sahip olmak zorundadır (her ikisi de sosyal bir ağda sahip olunması gereken varlıklardır).

Twitter Takipçisi Yorumları
Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.