Twitter Takipçi Hileleri Ne İşe Yarar?

2017-04-29T12:19:05+00:00

Sosyal ağlar arasında en çok tercih edilen platformlardan biri olan Twitter, hem gerçek hesapların hem de sahte hesapların çokça yer aldığı bir yerdir. Birçok konuda sınırlı kemle sayısı içinde paylaşım yapmanızı sağlayan Twitter platformunda popüler olmak istiyorsanız, takipçi sayınızı arttırma girişimlerinde bulunmalısınız. Paylaşımlarınızın herkes tarafından beğenilmesi ve paylaşılması için retweet edilmeniz gerekmektedir. Tabi bunun çok fazla kişiye ulaşabilmesi için de takipçi sayınızın fazla olması önemlidir. Twitter takipçi hilesi yöntemleri sayesinde siz de Twitter üzerinde çok daha popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz.

twitter takipci arttirma 300x169 - Twitter Takipçi Hileleri Ne İşe Yarar?

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Twitter üzerinde gerçek takipçiler edinebilmeniz için Twitter hesabınız üzerinde biraz çalışmanız ve kafa yormanız gerekmektedir. Doğal yollardan gerçek takipçiler edinmek için yapmanız gerekenler arasında ilgi çekici olmak, takipçilerinizi ihmal etmemek, Twitter dünyasında etkili kişileri takip etmek, gündemde yer alan güncel konular hakkında sosyal mesajlar vermek, retweet etmek, mention’lara cevap vermek, hashtag kullanmak, soru sormak ve fikir almak, retweet edilecek şeyler paylaşmak, tutarlı olmak ve iki zıt şeyi aynı anda savunmamak gibi yöntemler yer almaktadır.

Takibe Takip Yöntemi

Twitter takipçi arttırma yolları arasında takibe takip yöntemi de bulunmaktadır. Sizi takip etmesini istediğiniz kişileri ya da hesapları takip ederek onların ilgisini çekebilir, bu kişiler ile etkileşime geçerek sizi takip etmelerini de sağlayabilirsiniz.

twitterda en cok takip edilenler 300x186 - Twitter Takipçi Hileleri Ne İşe Yarar?

Sahte Hesaplar Tarafından Takip Edilme

Bütün sosyal ağlar üzerinde olduğu gibi Twitter üzerinde de birçok sahte hesap bulunmaktadır. Bu sahte hesaplar sadece sizi değil ünlü isimleri de takip etmektedir. Burada sizin yapmanız gereken şey Twitter hesabınızın güven kaybına uğramaması için sahte hesapları karşılıklı olarak takip etmemektir. Bırakın onlar sizi takip edip takipçi sayınızı arttırsın.

Takipçi Satın Alma

Twitter takipçi satın alseçenekleri içinde en etkili yöntemlerden biri takipçi satın almaktır. Oldukça uygun fiyatlarla Extlikes sitesinden takipçi satın alarak Twitter dünyasında çok daha popüler bir imaj yaratabilirsiniz. Sizin için takipçi satış işlemi yapan Extlikes sitesine girerek istediğiniz sayıda Twitter takipçisini anında satın alabilirsiniz.

Leave A Comment