Twitter Retweet Kasma Yöntemleri

2017-05-24T10:40:37+00:00

Twitter Retweet Kasma Yöntemleri

twitterda-rt-kasma-yontemleri.png- Twitter Retweet Kasma Yöntemleri

Twitter hızlı bir akışa sahip olduğu için, en sık kullanılan sosyal medya hesaplarından biridir.

Twitter’la ilgili sosyal medyada en çok sorulan sorulardan biri twitter retweet kasma konusudur. Bu konuda ilk bilinmesi gereken detay, kaliteli ve benzersiz içerik üretilmesi gerektiği konusunun vurgulanmasıdır. Halbuki bu detayı vurgulayan hesap sahiplerinin içeriklerinin çoğu kopya olabiliyor. Aslında söz konusu olan takipçi sayınız ciddi oranda az ise evrenin en enteresan bilgilerini verseniz de en güzel sözleri etkili bir yazı dili ile yazsanız bile hiçbir fayda sağlayamayabilir. Çünkü ulaştırdığınız kitle az olduğu için yazdıklarınızın neredeyse bir anlamı olmayacaktır. Yanlış bilinen bir diğer konu ise herkes seni takip edecek ama sen başka bir kullanıcıyı takip etmeyeceksin. Bu bakış açısı bu şekilde popüler olacağınızı söyler. Fakat bu bakış açısı her koşul için geçerli olmadığı gibi genel hatları ile hesap gelişimi açısından kısıtlayıcı bir faktördür.

Retweet Arttırma Yolları 

twitter-retweet-kasma-yollari-twitter-retweet-satin-al.jpg

Twitter retweet satın alma: Retweet’lerinizi arttırmak ve sosyal medyada geniş bir kitleye hitap etmek, içeriklerinizi duyurmak ve bu işi profesyonel olarak düşünüyorsanız mutlaka retweet satın almalısınız. Çünkü insanlar genellikle markaya ve şekillere önem verdikleri için sizin retweet etme sayınız ne kadar fazlaysa insanlar o kadar sizin tweetlerinizi retweet ediyorlar. Aslında bu topluluktan etkilenme psikolojisidir. Bu kadar kişi beğendi ise gerçekten güzel o zaman diye düşündükleri için retweet satın almak sizi imaj ve kalite kazandırmaktadır.

Takip edeni takip et: Her gün disiplinli olarak belli bir sayıda insanı takip etmek ve sizi geri takip etmeyenleri silip yeni kullanıcılar takip etmek ilk başta belli bir sayıda takipçi kazanmanızı sağlar. Takip edeni takip ettiğiniz zaman yazdığınız içeriklerinizi gören kişilerle etkileşime girmiş olacağınız için popüler olmayı sağlamış olursunuz. Eğer belirli takipçiniz olursa yazdığınız içerikler kolay ve daha fazla retweet edilir.

twitter-retweet-kasmaki.jpg- Twitter Retweet Kasma Yöntemleri

Popüler hesaba sahip olan bir kullanıcıdan yardım alma: Tanıdığınız ya da arkadaşınızın tanıdığı bir kişiden tweetlerinizi retweet yapmasını isteyebilirsiniz bu sizin daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar.

Twitter’da retweet ve fav arttırma: Diğer kullanıcılar ile etkileşiminizi arttırmak istiyorsanız etkileşim içinde olmalısınız. Siz diğer kullanıcıların tweet’ini retweet yaptığınız kadar diğer kullanıcıların sayfasında yer edersiniz bu sayede de onlar da sizi retweet yapacaklardır.

Leave A Comment