Twitter Kullanıcılarına Üç Önemli Öneri

2017-07-13T21:48:12+00:00

Sosyal medya kullanımı günümüzün en popüler internet seçenekleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı sosyal ağlar ile insanlar keyifli vakit geçirmeyi umuyor. Ama iş twitter’a gelince bu alanın dilini çözemeyen yöntemlerini kullanamayan kişiler ilk günden hayal kırıklığına uğrayabiliyor. Twitter kullanıcılarından iyi bir kitle oluşturanlara baktığınızda genelde denemelik bir hesaptan sonra işi çözüp tekrar bu alanda yeni bir hesapla kendilerini göstermek istemişlerdir. Biz size hiç zaman kaybetmeden ve tekrarlarla uğraşmadan baştan bilinçli bir kullanıcı olmanın yöntemlerini sunuyoruz. İlk andan itibaren twitter’da başarılı bir şekilde ilerlemek ve hızlı büyümek için en güncel twitter takipçi siteleri oldukça işe yaramaktadır.

Mentionları Hafife Almayın

Twitter’da mentionlar (menşın) diğer kullanıcılarla iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Bunu yaparken menşını başa koyarsanız direkt olarak tweetiniz karşı tarafa ulaşır. Ama sona koyarsanız normal tweet gibi kullanmış olursunuz. Daha açık bir ifadeyle menşını başa koyduğunuzda tweetinizi sadece etiketlediğiniz kişi görür. Ama her iki tarafı da takip eden kişiler bu tweeti görebilir. Ortaya ve sona koyduğunuzda ise bütün takipçileriniz tweetinizi ana sayfada görebilir.

Başkalarının paylaşımlarına yorum yaparken menşın kullanmış olacaksınız. Bu şekilde karşı taraf sizden haberdar olacaktır. Ya da siz bir paylaşımınızı özellikle birinin görmesini istiyorsanız tweetinizin içine bir yere menşın koyabilirsiniz. Yani görmesini istediğiniz kişiyi etiketlemiş olacaksınız. En hızlı twitter takipçi arttırma yöntemleri arasında bu yöntemi doğru kullanmak gerekir.

Twitter Kullanıcılarına Üç Önemli Öneri - Twitter Kullanıcılarına Üç Önemli Öneri

Keşfet’te Gezinin

Keşfet bölümünden gündemdeki konulara ulaşabilirsiniz. Günün trend topiklerini görüp siz de bu konularda fikir belirtebilirsiniz. Kimi zaman güncel bir olay, kimi zaman spor kimi zaman da bir dizi için açılmış etiketlerden size hitap edenlerin altına siz de fikir belirtebilirsiniz. Böylelikle buradan size geri dönüşler olacaktır. Twitter’ı en aktif kullanma fırsatlarından biri de tt etiketleridir.

Fenomen Hesapları Takip Edin

Siz de bu alanda fark edilmek ve etkileşim kurmak istiyorsunuz. Bunun için bu platformu en aktif şekilde kullanan kişilerle bağlantı kurmanız gerekecek. Bunun ilk yolu onları takip etmektir. Takip ettiğiniz bu aktif kişilerin neler yaptığı, kimleri takip ettiği de size fikir verecektir. Güvenilir twittertakipçi arttırma yöntemlerinden biri de aktif ve fenomen hesapları takip etmektir.

Leave A Comment