Twitter Hesap Dondurma

2 yıl önce paylaştı.
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Twitter günümüzün gözde sosyal medya araçlarından sadece bir tanesidir. Gerek arkadaş çevremizde gerekse aile ortamında Twitter hesabı olmayan kalmamıştır. Günün hangi saatinde olursa olsun paylaşmak istediğiniz kısa mesajları takipçilerinize aktardığınız bu sosyal ağ büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Twitter kullanıcıları 140 karakterlik kısa mesaj paylaşımı haricinde fotoğraf ve video paylaşımlarında bulanabiliyor. İş adamlarının, politikacıların, ünlü mankenlerin ve şarkıcıların yer aldığı bu sosyal medya yediden yetmiş yediye herkesin gönlünü fethetmiş durumda. İçinde bulunduğu durumu dakika dakika yazanlardan, güncel mevzular hakkında gereksiz yorum yapanlardan sıkıldıysanız, fenomen olucam diye kendinizi kasmaktan bıktıysanız eğer Twitter hesabınızı dondurabilirsiniz.

twitter-hesap-dondurma.jpg

Twitter hesabınızı tamamen kapatmanız ya da dondurmanız sizi güncel konularda ulusal medyadan uzak kalma durumunda bırakacaktır. Ünlü isimlerin, haber sitelerinin anlık paylaşımlarından habersiz olacaksınız. Markaların yapmış olduğu indirim haberleri size geç ulaşacak. Sosyal medya platformlarından Twitter hesabınızı dondurmanız sizin ülke genelinden hızlı haber alma kolaylığınızı yok edecektir. Hangi sebepten olursa olsun hesabınızın size sağladığı faydaları bir kenara bırakıp hesabınızı dondurmak ve ya kapatmak isterseniz hesabınızın ayarlarlar bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

twitter-hesap-dondurma.jpg

Nsıl Yapılır?

İçinde bulunduğunuz bazı sebeplerden dolayı kullanmış olduğunuz Twitter hesabınızı dondurmak istiyorsanız kolay bir işlemle bunu yapabilirsiniz. Fakat hesabınızı dondurduktan 30 gün sonra hesap kendiliğinden silinecektir yani 30 günlük süreçte dondurduğunuz hesabınızı açmazsanız tamamen silinmiş olacaktır. Dondurma işlemi için takip etmeniz gerek adımlar basittir. Önce açmış olduğunuz Twitter hesabınızın ayarlar bölümüne girmeniz gerekmektedir. Hesap ayarları bölümünün en altında hesabımı devre dışı bırak seçeneği vardır. Onu tıkladıktan sonra sizden onay ve güvenlik açısından şifre istenilecektir. Bu adımlar gerçekleştirdikten sonra Twitter hesap dondurma işlemini tamamlamış olacaksınız. 30 gün içinde hesabınıza giriş yaparsanız dondurma işlemi son bulacak hesabınız tekrar aktifleşecektir. Aynı işlemi mobil uygulamada yapabilirsiniz. Telefonunuzdan Twitter hesabınızı açınız sağ üst köşedeki dişli çark şekline basarak hesap ayarları bölümüne giriniz. Yine en sonda hesabı devre dışı bırak seçeneği sizi bekliyor olacaktır. Twitter dondurma mobil uygulamalarda da oldukça kolay bir işlemdir.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.