Twitter Hesabından Para Kazanma Yöntemleri

2017-05-02T17:23:50+00:00

Sosyal medyadan para kazanma yolları son dönemlerde en çok tercih edilen para kazanma yolları arasında yer almaktadır. Sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından biri ola Twitter da para kazanabileceğiniz sosyal medya ağları arasında yer almaktadır. Twitter ağını aktif olarak kullanan ve Twitter olmadan asla yapamam diyenlerdenseniz, bu sosyal ağı bir gelir kapısına dönüştürmeniz de mümkün olacaktır.

Tweet Atarak Para Kazanma

Tweet atarak para kazanma Twitter üzerinden en çok kullanılan para kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu şekilde para kazanmak isteyen kişilerin oldukça aktif ve fazla geniş bir kitleye sahip olan Twitter hesabı olması gerekmektedir. Bu kitlenin var olduğunu gören firmalar, tweetleriniz içerisinde kendi adını geçirebilmek için size ciddi ödenekler yapacaktır.

twitterda para kazanmak 300x169 - Twitter Hesabından Para Kazanma Yöntemleri

Retweet Yaparak Para Kazanma

Retweet yaparak para kazanmak için de tıpkı tweet atarak para kazanmakta olduğu gibi geniş bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekmektedir. Aktif ve fazlaca takip edilen Twitter hesabına sahipseniz, bazı sayfalar ve ünlü isimler sizden bazı tweetlerini retweet yapmanızı isteyebilirler. Bunun karşılığında da her retweet karşılığında size ödeme yaparlar.

tweet atarak para kazanmak 300x168 - Twitter Hesabından Para Kazanma Yöntemleri

Twitter Hesabı Satışı Yaparak Para Kazanma

Twitter üzerinden para kazanmanın bir diğer yöntemi de Twitter hesabı satışı yaparak para kazanmaktır. Açmış olduğunuz bir Twitter hesabını oldukça aktif bir hale getirdikten ve de organik takipçiler kazandırdıktan sonra bu hesabı isteyen kişilere iyi bir fiyat karşılığında satabilirsiniz. Şöyle ki eğer hesap içerisinde sizinle etkileşime geçen fazla gerçek hesap bulunuyorsa ve ünlülerle de takipleşiyorsanız, bu hesabı çok daha iyi bir satabilirsiniz.

Twitter Reklamı Alarak Para Kazanma

Twitterda reklam almak kazancın en belirgin yollarından biridir. Bazen bir marka, bazen bir sayfa, bazen de kendisini daha fazla popüler kılmak isteyen bir hesap sizin işinize yarayacaktır. Aktif ve fazlaca takip edilen bir Twitter hesabınız varsa, bu hesap üzerinden sizden talep edilen reklam içerikli tweetler atabilir, bu sayede karşı taraftan iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Twitter para kazanma yöntemlerini kullanabilmek için aktif ve gerçek takipçilere sahip olan bir hesabınız olması gerektiğini unutmamalısınız.

Leave A Comment