Twitter Fenomenleri Bunları Yapıyor

2017-07-11T18:39:29+00:00

Twitter en yaygın sosyal ağlardan biridir. Farklı amaçlarla bir twitter hesabı açıp çevrenizi genişletebilirsiniz. Firmanızın tanıtımı için bu ortamdan yararlanabilirsiniz. Kişisel bir hesap açıp içinizden geldiği gibi paylaşım yapabilirsiniz. Blog linklerinizi buradan paylaşım trafik artışı sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi farklı açılardan twitter hesabı açmak gerekebilir. Ama işin bir de günümüz popüler konularından fenomen olma tarafı var. Twitter’a adımınızı attığınızda fenomen hesapları gördükçe siz de onlar gibi olmaya merak salabilirsiniz. Neden olmasın? Artık günümüzde twitter platformunda onlarca fenomenle karşılaşıyoruz. Fenomenlik her zamankinden daha kolay.

Fenomen Olmak İçin Çok Sayıda Takipçiniz Olmalı

Söz konusu hesaplara baktığınızda yüzlerce, binlerce kişi tarafından takip edildiklerini ama kendilerinin az sayıda kişiyi takip ettiğini göreceksiniz. Bunu başarmak çok da kolay gibi görünmüyor. Ama en güncel twitter takipçi siteleri ile bunu kısa sürede başarabilirsiniz. Twitterda bu yöntemi kullanan çok sayıda kullanıcı ile karşılaşabilirsiniz. Eğer siz ünlü biri değilseniz az zamanda çok takipçi edinmenizin başka bir yolu yoktur. Hesap açtıktan kısa bir süre sonra hızlı yükselişe geçen biri varsa da güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemiyle bunu başarmıştır.

Twitter Fenomenleri Bunları YapıyOR - Twitter Fenomenleri Bunları Yapıyor

Takipçi Arttırmada Geri Takip Yöntemi

Fenomen olmanın göstergesinin takipçi sayısının çok olması olduğundan bahsetmiştik. Takipçi sayısını arttırmada kullanacağınız diğer yöntem takip edeni takip etmektir. Yani geri takip yapacaksınız. Bu da yetmez siz birilerini takip edecek ve onların da geri dönmesini bekleyeceksiniz. Böylelikle zamanla takip ettiğiniz kişiler ve bunların çevresi size dönmeye başlayacak. Hatta bazı hesaplar vardır ki arı kovanı gibi birine dokunursunuz onlarca takipçi gelir. İşte bu yüzden nereden ne geleceğini bilemeseniz de bol takip yaparak her gün bu işi ciddiye alarak kısa zamanda takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ama bunu yaparken sizin takip ettiğiniz çoğu kişinin de size dönmeyeceğini bilmelisiniz. Zamanla onları unfollow yapacaksınız yani takipten çıkacaksınız. Belli bir noktaya geldiğinizde çok az kişi kalana kadar diğerlerini takipten çıkacaksınız. Ama bunu yaparken paylaşımlarınızla insanların dikkatini çektiğiniz bir noktada olmaya dikkat etmelisiniz.

Bütün bunlar en hızlı twitter takipçi arttırma yöntemleridir.

Leave A Comment