Twitter Başlık Fotoğrafı Nasıl Değiştirilir?

2017-04-22T18:41:38+00:00

Günümüzde sosyal medyanın ve internetin yaygınlaşması ve kullanılırlığının artması ile birlikte sosyal hesapların da popülerliği çoğalmış durumdadır. Günümüzün en çok tercih edilen sosyal hesapları arasında yer alan Twitter, gerek içeriği gerekse gündemi yakından takip etmesi ile adından sıkça söz ettiren sosyal hesaplar arasında yer almaktadır. toplumdaki bireylerin neredeyse çoğunun aktif olarak kullandığı Twitter’da kullanıcıların hesap ve profillerine dair yönetebilecekleri bazı başlıklar bulunmaktadır. Bunlardan en çok merak edilenleri ise profil ve arka plan değiştirme seçenekleridir. Twitter kapak fotoğrafı nasıl yapılır diye merak eden bireylerin, uygulamaları gereken gayet basit ve pratik birkaç adım yer almaktadır.

[ilginiziCekebilir id=”2557″]

twitter baslik fotografi 300x187 - Twitter Başlık Fotoğrafı Nasıl Değiştirilir?

Aktif Kullanıcılar Adına Pratik İki Adım

Twitter’da profil fotoğrafını ya da arka kapak fotoğrafını değiştirmek isteyen bireyler adına oldukça pratik adımlar yer almaktadır. Her ne kadar yeni kullanıcılar, Twitter’ı aktif olarak kullanmayı bilmiyor olsa da birkaç adım içerisinde uygulanabilecek olan aşamalar, bireylerin Twitter’ı daha aktif olarak kullanmalarına da yardımcı olur niteliktedir. Öncelikli olarak Twitter kullanıcısının, sayfanın en alt sağ köşesinde yer alan ben isimli profile tıklaması gerekmektedir. Daha sonrasında ise ben seçeneğinin üzerinde, sayfanın en üstünde yazan profili düzenle seçeneğinden bireyler kolaylıkla zevkleri ve isteklerine göre foroğraflarına düzenleyebilmektedirler. Twitter kapak fotoğrafı nasıl koyulur diye merak eden bireylerin belirtilen adımları takip ederek, fotoğraflarını güncellemeleri oldukça kısa bir süre almaktadır.

twitter baslik fotografi degistirme 300x187 - Twitter Başlık Fotoğrafı Nasıl Değiştirilir?

Ayarlar Ve Profil Düzenle Sekmesi

Twitter fotoğraflarını ya da kapak fotoğraflarını düzenlemek isteyen bireylerin yapmaları gereken bir diğer uygulama ise, Twitter hesabı açarken fotoğraf ayarının yapılmasıdır. Twitter’ı aktif olarak kullanmayı bilmeyen ya da sevmeyen bireylerin, hesaplarını oluştururken fotoğraflarını güncellemeleri, daha sonrasında uğraşmamalarına ve kolaylıkla siteyi kullanabilmelerine zemin hazırlamaktadır. Twitter kapak fotoğrafı yapma noktasında, ben kısmında yer alan ayarlar sekmesi de kullanılarak, hesaba ait çeşitli düzenlemeler yapılabilmektedir. Tüm bu adımları gerçekleştirmek istemeyen bireylerin ise, yine ben sekmesindeki profil fotoğraflarının üzerine tıklamaları, otomatik olarak fotoğraflarını değiştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Leave A Comment