Twitte’da Nasıl TT Yapılır?

2017-05-11T18:29:32+00:00

TT olarak twitter kullanıcılarının sıklıkla kullandığı kısaltma Trending Topic’ in baş harfleridir. Twitter üzerinde bir konunun sık konuşulması istendiğinde TT yapılır. TT yapma listesi twitterda her gün değişir ve güncellenir bununla beraber twitter tt yapma hilesi de mevcuttur ve bir çok kişi bu hilelerden satın alarak arkadaşına sürpriz yapabilir veya bu listede öne çıkmasını istediği bir konu olursa bunun için kullanabilir. Takipçi satışları sosyal medya kullanıcıları arasında artık oldukça sık kullanılmaya başladı. Bir çok ünlü kişi ve bir çok firma bu hizmetlerden faydalanıyor.

twitterda-tt-yapma-hilesi.jpg- Twitte'da Nasıl TT Yapılır?
- Twitte'da Nasıl TT Yapılır?

TT Nasıl Yapılır?

Twitter’ da gündem oluşturmak için # sembolü kullanılarak tt yapılmaktadır. Hatta bazı reklamların içeriğinde #tt yapılır şeklinde reklamlar da görülmektedir. Twitter kullanıcıları arasında gündemde kalınması istenen konular takipçiler aracılığı ile TT yapılarak herkesin konu hakkında bilgisi olması istenir. Hatta bazı kişiler kız arkadaşının dı,oğum gününü kutlamak için TT listesine girmiş ve doğum günü mesajını kız arkadaşına twitter Trend Topic ile duyurmuştur.

twitterda-tt-satin-al.jpg- Twitte'da Nasıl TT Yapılır?

Etiketleri TT Listesinde Gösterme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitterda trend topic listesine girmek için değişik yöntemler vardır.Bu yöntemler ya çok kullanıcılı hesaplar arasında ulaşan TT lerdir ya da bazı uygulamalar kullanarak yapılır. Twitter kullanıcısı robotlar vasıtası ile bir TT yi öne çıkarmak mümkündür. tt olmak için ne yapılmalı sorusu sık sık karşılaşılan ve twitter kullanıcıları tarafından hep merak edilen bir sorudur. Sizin uygulamanızda var olan kullanıcıların yorumları retweet (RT) leri veya bu mesajları favori mesajları yaptıklarında TT her zaman üst sıralarda görünür.

twitterda-tt-yapma.jpg- Twitte'da Nasıl TT Yapılır?

Twitter TT Satın Almak

Twitter üzerinde duyuru yapmak istediğiniz konuda Trend Topik (TT) oluşturmak istiyorsanız twitter tt satın al seçeneğini düşünebilirsiniz. Twitter TT satın alma işleminizi Extlikes ile hem güvenilir hem ekonomik çözümleri ile satın alabilirsiniz. Extlikes ile yapacağınız alışverişler diğer takipçi sitelerindeki gibi erimezler hızla takipçi kazanırsınız ve kalıcı hesaplardır.

Leave A Comment