Takipçi Arttırma Hileleri

2017-03-31T13:45:08+00:00

İnstagramda çok takipçiniz olsun istiyorsunuz. Ama ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Kısa sürede hayatımıza girip gönülleri fetheden İnstagramda fenomen olmak, çok beğeni almak herkesin hayali. Peki İnstagramda takipçi arttırma hileleri, kısa yolları nelerdir? Gelin, birlikte inceleyelim.

1)Neden Takipçi Sayınızı Arttırmalısınız?

Beğenilmek hepimizin çok hoşuna gitse de İnstagramda takipçi arttırmanın sizin için başka kazanımları da olabilir. İnstagram sayfanızda sürekli bir konu hakkında paylaşım yaptığını varsayalım. Mesela sürekli köpekler ve kedilerle ilgili paylaşım yapıyorsunuz. Bunu gören mama firmaları size reklam vermek isteyecektir. Böylelikle sadece çok beğeni ve takipçi alan bir hesap olmaktan öteye giderek İnstagram ile para kazanmaya bile başlayabilirsiniz.

[ilginiziCekebilir id=”1460″]

instagram takipci uygulamalari 300x206 - Takipçi Arttırma Hileleri

2)Tanımadığınız İnsanların Fotoğraflarını Beğenin

İnstagramın arama sayfasına girerek bir sürü tanımadığınız insana ulaşabilirsiniz. Her gün en az yüz kişinin fotoğrafını beğenerek İnstagramda takipçi sayısını arttırmak mümkün. Çünkü insanların fotoğraflarını beğenip yorum yaptığınızda bu kişiler sizin kim olduğunuzu merak ederek sayfanıza girecek ve sizi takip edecekler. Siz de bu insanları takip ederek onların sizi takibini garanti altına almış olursunuz. Elbette çok yüksek bir takipçi sayısına ulaştığınızda artık takibe devam etmeniz gerekmez.

3)Diğer Hesaplarınızı İnstagram’a Bağlayın

Kullandığınız Facebook, Youtube, Twitter gibi diğer sosyal medya hesaplarınızı İnstagram’a bağlayarak İnstagramdaki takipçi sayınızı arttırmaya ne dersiniz? Böylelikle diğer sosyal medya hesaplarınızda kayıtlı olan kişiler sizin İnstagram hesabınızı görebilir ve sizi takibe başlar. Ayrıca aktif kullandığınız bir Youtube hesabınız varsa hesabınızın linkini bionuzda paylaşabilirsiniz.

instagram takipci arttirma 1 300x169 - Takipçi Arttırma Hileleri

4)En Hızlı Yöntem : Takipçi Satın Alma

İnstagramda hızlı takipçi kazanma hilelerinden biri de takipçi satın almak. İnstagram hayatımıza girip kısa bir sürede bu kadar yaygınlaştıktan sonra ‘İnstagram için takipçi satmak’ gibi bir sektör oluştu. Bunu yapan bir sürü İnstagram sayfası ve web siteleri mevcut. Mesela on binlerce takipçiyi 100-150 tl gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Eğer bunu yapamam diyorsanız başka yollarımız da var. Hashtagler! Paylaşacağınız fotoğrafların altına yazacağınız hashtagler takipçi sayınızı arttıracaktır. Bunun için ‘#love, #tbt, #tagsforlikes, #follow4follow ‘ gibi İnstagramın en çok kullanılan hashtaglerini kullanmanızı öneririz.

Leave A Comment