Sık Sorulan Sorular

Sorunuz mu var? İletişime geçin.

Bu, sosyal ağlar için güvenli midir?

Olabildiğince güvenlidir. Sayfanızı, sanki kendiniz günlük olarak ilgileniyor gibi manuel olarak tanıtıyor olacağız. Hayranlardaki herhangi bir artış, benzeri şeyler ve erişimler kendi pazarlama çabalarımız ile organik olarak elde edilecektir.

Siparişimi birden fazla sayfa için bölebiliyor muyum?

Ne yazık ki, tek bir siparişi birden fazla sayfaya bölemiyoruz. Ancak bu gibi toplu siparişler için indirimlerimiz bulunuyor, hedefleriniz ile ilgili bizlerle iletişim kısmından iletişime geçip, size sağlayabileceğimiz indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu beğeniler hedeflenmiş midir?

Standart hizmetlerimiz, dünya çapından beğeni ve takiplerdir; bu, çeşitli ülkelerden kullanıcılar elde edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Sayfanızı Türkçe konuşan kitleye tanıtmaya gayret ediyoruz ancak nihayetinde bu dünya çapındaki kitleden kimlerin sizin sayfanızı beğeneceği üzerinde bir kontrol oluşturamıyoruz. Şu an için belirli bir ülke veya şehirdeki hedef kitleler için destek veremiyoruz ancak bunun için gelecekte yeni bir hizmet sunmayı planlıyoruz.

Bu beğeniler ve takipçiler tek seferde mi sağlanıyor?

Tanıtımlarımız tamamen organiktir. Sosyal medya hizmetlerimiz zaman alabilir ve yeni takipçileriniz tek bir gece içerisinde belirmeyebilir. Küçük paketlerimizi tamamlamak 4 ila 7 gün alabilmektedir ve daha büyük paketlerimiz, tanıtımın boyutuna bağlı olarak 10 ila +30 gün sürebilir. Bu tanıtımlar oldukça doğal görünür ve kısa bir süre içerisinde bir beğeni veya takipçi akınına uğramazsanız.

Extlikes tanıtımlarını bir başka üçüncü taraf tanıtım kampanyası ile eşzamanlı olarak yürütebilir miyim?

Evet, ancak bunu önermiyoruz. Sürecimizi toplam almış olduğunuz beğeniler ile takip ediyoruz ve eş zamanlı olarak başka bir tanıtım kampanyası beğenilerinizi arttırırsa, sayfanız için yapmış olduğumuz tanıtıma dahilmiş gibi kabul edilecektir. Ancak tanıtımımız süresince sayfanızda alacağınız organik beğenilerde her zaman sipariş miktarınızdan daha fazlasını teslim ediyoruz. Sayfanızı manuel olarak tanıttığımız için sayfanıza gönderdiğimiz beğeni miktarını takip eden bir yazılımımız bulunmuyor. Bu gibi yazılımlar sadece sahte beğeni / botlarda mevcuttur ve tüm hesaplar tek bir kişinin kontrolünde olup, takibi çok daha kolaydır. Üçüncü parti bir tanıtım sonucunda elde edilen ve bizden satın alınmayan beğenileri gidermek konusunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu yüzden bize sipariş vermeden önce diğer tanıtım kampanyalarınıza ara vermenizi öneriyoruz.

Siparişim niçin henüz başlamadı??

Sipariş yoğunluğu olduğundan ve tüm sayfalar manuel olarak tanıtıldığından siparişinize başlamak için lütfen bize birkaç gün veriniz. Türkiye bazlı beğenilerin hazırlanması için birkaç ek güne ihtiyacımız olabilir. Siparişinizi websitemizde belirtilen teslim süresi içerisinde tamamlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor olacağız. Bir hareket görene kadar birkaç günden daha fazla bir süredir beklediğinizi düşünüyorsanız veya tahmini teslim süresini geçtiysek lütfen iletişim sayfasından bizimle irtibata geçiniz ve size durum ile ilgili bilgilendirme yapalım.

Extlikes herhangi bir garanti sunuyor mu?

Evet, çalışmalarımız için ömür boyu garanti sunuyoruz. Eğer herhangi bir beğeniniz veya takipçiniz yok olduysa, yerine yenisini ücretsiz olarak sağlıyoruz (Bu, siparişlerimizin %1’inden daha azında olabilmektedir). Doğal kayıpları gidermek için paketlerimizde belirttiğimizin üzerinde teslimat yapıyoruz.

Bir paketten daha fazlasını sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Eş zamanlı olarak seçeceğiniz birden fazla tanıtım kampanyasını başlatabiliyorsunuz (aynı paketler de dahildir).

Extlikes, hesabımın şifresine ihtiyaç duyuyor mu?

Şifrelerinize veya hesaplarınıza erişim talep etmiyoruz. Tüm beğenilerimiz ve takipçilerimiz için herhangi bir yönetici erişimine gerek yoktur.

Siparişimin durumunu nereden görebilirim?

Hizmetiniz tamamlandığında sipariş sırasında verilen e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı göndereceğiz. Eğer siparişinizin süresi boyunca herhangi bir beğeni göremezseniz lütfen bize mesaj göndermek için iletişim sayfamızı kullanınız.

Hadi sayfanızı büyütelim!
Beğeni Satın Al

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.