Sosyal Medya Hesaplarında Takip Silme

2017-05-11T16:29:30+00:00

Günümüzde sosyal medya uygulamaları ile birlikte takip edilme, takip etme, beğeniler gibi özellikler oldukça sık konuşulan konular arasında. instagramda beni takip edenleri nasıl silerim veya twitter takipçi silme nasıl yaplılır gibi sorular oldukça gündemde. Twitter ve instegram gibi alanlarda sizi takip edenlerin listesini görebilmektesiniz.

sosyal-medya-twitter-takipci-silme.jpg

Sizi takip edenler arasında takip etmesini istemediğiniz kişileri uygulamadan nasıl sileceğinizi araştırdığınızda bunu tek tek yapmak yerine toplu olarak da yapılabileceğini görebilirsiniz. Sosyal medya platformları içerisinde sizi rahatsız edebilecek kişilerin var olabileceği kaçınılmaz. Çünkü bu tür kişilikler maalesef her ortamda olabilmektedirler. Kendinizi korumak için rahatsız ettiğini düşündüğünüz bu kişilere karşı Twitterın kendi içinde de bir takım çözümler bulmak mümkün. Twitter içindeki bu önlemlerden yararlanabilirsiniz. Instegram ve teitterda takipçi kasma kullanan kişilerin toplu takipçi silme ve toplu takip etme ihtiyaçları doğmaktadır. Bu konuda yazılımlar mevcuttur Extlikes ile bu sorununuza da çözüm bulabiliriz. Bizimle iletişim kurmanız yeterli.

instagram-instagram-takipci-silme.jpg

İnstagram Kullanıcısı Nasıl Engellenir?

Eğer az sayıda kişinin sizi takibi bırakmasını istiyorsanız yapabileceğiniz iş çok basittir. Instegramda bir kişiyi sizi takip ettirmenin bir tek yolu onu engellemektir. Bunu yapmak için kullanıcı kişinin profil sayfasına giriyorsunuz, kullanıcının profiline gitme için önce keşfet yazılı buton ile arama çubuğuna o kişinin kullanıcı adını veya adını girmelisiniz. Kişinin profil sayfasına girdiğinizde sağ üst köşesinde üç nokta üst üste görünmektedir. Kişiyi engelleme ya da block user isimli butona basın, size emin olup olmadığınız sorulduğunda evet olarak cevaplamalısınız Engellediğiniz kişi bu aşamadan sonra sizin paylaşımlarınızı göremeyecek ve profilinizi ziyaret edemeyecektir. Engellediğiniz kişiye sizin onu engellediğinize dair bir mesaj gitmemektedir. Twitter takipçi silme de aynı şekilde basittir.

twitter-takipci-silme.jpg

Twitter Takipçi Silme

Çevrimiçi gizliliğiniz eğer çok fazla kişi sizi rahatsız ediyorsa önemlidir. Twitterda çok sayıda kişinin sizi takibi bırakmasını istiyorsanız Exlikes size yardımcı olacaktır. Twitter takipçi silme uygulaması ile bu konuda destek olmaktayız. Twitter ile paylaşımlarınızı bir başkasının görmemesi için yapabilecekleriniz hesabınızın gizlilik ayarlarından başkalarının görmesine izin vermemek olabilir. Bununla beraber twitter içinde tek tek kullanıcıları engellemek de mümkün olabiliyor. Engellediğiniz kişinin twitter hesabınızı takip etmek için çabaları boşa olacaktır, bu kişi twitter hesabınızı listesine ekleme yapamaz, size ait olan profil resminizi göremez. Bir kullanıcıyı twitterda engellemek için şu yolları izleyin, twitter hesabınıza girin ve engellemek istediğiniz kişinin profil sayfasını açın, profil sayfasındaki açılır menüden …isimli kullanıcıyı engelle seçeneği bulunur. Bunu işaretleyin.

Leave A Comment