İnstagram’ı Daha Etkili Kullanmanın Yolları

2017-07-07T20:02:17+00:00

İnstagram kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Bununla birlikte çok çeşitli İnstagram profilleri içinden her gün bir yenisi fenomen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kişilerin profilleri incelendiğinde siz de onlar gibi bir etki bırakmak isteyebilirsiniz. Peki, nasıl bu kadar kişinin ilgisini çekiyorlar? Nasıl bu kadar yorum ve beğeni alıyor ve daha çok kişi tarafından takip ediyorlar. İşte bu profilleri detaylı inceleyip size nasıl başarıya ulaştıklarını adım adım anlatmaya karar verdik. İnstagramı daha etkili kullanmak için hazırladığımız makale serilerinden faydalanabilirsiniz.

İnstagramda Başarıyı Yakalayın

İnstagramda fenomen olmak ve daha çok kişi tarafından takip edilmek elbette çok sayıda kişinin hayalidir. Bunun için en kolay yöntem en iyi İnstagram takipçi arttırma sitesini bulup onunla iletişime geçmek olacaktır. Bundan sonrası ise sitenin size yardımları doğrultusunda gerçekleşecektir. Ama takipçiyi kazandınız ve öylece beklemek doğru bir tavır olmayacaktır. Çünkü kazandığınız takipçileri tutmak ve daha fazla kişiyi hesabınıza yönlendirmek için sürekli bir çalışma içinde olmalısınız.

Fotoğraf Kalitesi

İnstagramda fenomen olan ve ciddi başarı yakalayan kişilerin profilleri incelendiğinde fotoğraf kalitesi dikkati çekecektir. Burası görsel bir alan olduğundan yüklediğiniz fotoğrafların kalitesi içeriğinden daha önemlidir. Yani ne paylaştığınızdan çok nasıl paylaştığınız önemlidir. Hatta bazen biri tam boy fotoğraf koyar yeterince beğeni toplamaz ama başkasının ayakkabısı ondan daha çok beğeni toplayabilir. İşte bu fotoğrafların kalitesinin beğeni oranını nasıl etkilediğini gösterir.

nstagramı Daha Etkili Kullanmanın Yolları2 - İnstagram'ı Daha Etkili Kullanmanın Yolları

Grafik ve Karikatürlerden Yararlanın

Özellikle sosyal medya ve bilgisayarla ilgili olanlar hesaplarında kendi yaptıkları ya da hazırdaki ilginç karikatürleri paylaşarak takipçilerin beğenisini toplayabilir. Tabi siz bir karikatür paylaşım hesabı değilseniz bunu sürekli yapmanız anlamsız olabilir. Ama arada takipçilerinizi şaşırtmak ve güldürmek adına böyle bir yöntem seçebilirsiniz. Eğer paylaştığınız karikatür sizin iş alanınızla ilgili olursa bu on numara bir paylaşım olur. Bununla birlikte en ucuz İnstagram takipçi sitesinden yardım alarak kitlenizi daha da arttırmayı hedefleyebilirsiniz.

Biografi Önemli

İnstagramdabio kısmına sizi anlatan cümleler eklemelisiniz. Aslında uzun sıkıcı şeyler yazmanızı önermeyiz. Burası sosyal bir alan olduğundan hobilerinizden, ilgi alanlarınızdan bahsedebilirsiniz. Son zamanlarda yaygınlaşan pıtırcığın annesi, kediciğin babası, 3 minnak sahibi tarzındaki biolardan sakınmanız daha karizmatik profiller için önemlidir.

Bu maddelere İnstagram organik takipçi arttırmadesteğini de ekleyerek ideal bir duruma gelebilirsiniz.

Leave A Comment