İnstagram’da Zamanlama ve Sabrın Değeri

2017-07-12T18:17:54+00:00

İnstagram hesabı açtıktan sonra ilk heyecan geçer ve yerini “Şimdi ne olacak?” sorusuna bırakır. Bu soru öyle gereksiz bir soru da değildir. Tam da yerinde sorulmuştur. Hesabınızı açtınız peki, şimdi ne olacak? Kim sizi nereden bulacak? Sizinle nasıl iletişim kuracak? Her şeyin olduğu gibi sosyal medya kullanmanın da belli kuralları vardır. Daha çok kişiye ulaşmak ve bir kitle oluşturmak için birtakım çabalar gerekiyor. Bu çabalar neticesinde istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz.

Aktif İnstagram takipçi edinmek istiyorsanız aşağıdaki önerilerimize kulak verebilirsiniz.

Sabırlı Olun

Su ilk maddeyi gayet ciddi olarak buraya koyuyoruz. Çünkü öyle ilk günden ve ilk haftadan istediğiniz sayıya ulaşmanız mümkün değildir. Ama derseniz ki en güvenilir İnstagram takipçi satın alma sitesi ile istediğim sayıya ulaşırım, tabi böyle bir yöntem de kullanabilirsiniz. Talebinizle kısa sürede binlerce takipçi satın alabilirsiniz.Yavaş yavaş artan takipçileri daha yakından tanıma fırsatınız olacak. Siz de belki onları takip etmek isteyeceksiniz.

Zamanlama Önemli

İnstagram bilindiği gibi bir fotoğraf ve video paylaşım sitesidir. Siz de işiniz ya da şahsınız adına paylaşımlar yapacaksınız. Bunun için doğru zamanı seçmelisiniz. Doğru zaman nedir? Hesabınız yeni iken günün farklı saatlerinde paylaşım yaparak hangi saatlerde daha çok beğeni ve takip aldığınıza dikkat edebilirsiniz. Bir hafta kadar bunun araştırmasını yaparak(ya da süreyi siz belirlersiniz) sonrasında düzenli olarak o saatlerde paylaşım yapmayı seçebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemi3 - İnstagram'da Zamanlama ve Sabrın Değeri

Belli Bir Kategori Seçmek

İnstagramda takipçi edinmenin diğer bir yolu da kategori belirlemektir. Bir iş yeriniz varsa zaten bunun sıkıntısı çekmezsiniz. Ne paylaşacağınız bellidir. Ama kişisel bir hesap açmışsanız belli bir kategori seçebilirsiniz. Durumu bir örnekle açıklayalım. Seyahat etmeyi seven biriyseniz gittiğiniz yerlerin fotoğraflarını biriktirin ve bunları belli aralıklarla hesabınızda paylaşmayı deneyin. Bir de seyahat ile ilgili etiketleri kullandığınızda aynı ilgi alanına sahip kullanıcıları bulabilirsiniz.

Beğeni ve Yorum

Takip ediyorsunuz, paylaşım yapıyorsunuz bir kategori de belirlediniz diyelim. Yapacaklarınız daha bitmedi. Birilerinin sizi takip etmesini istiyor ve etkileşimin artmasını istiyorsanız sizin de başkalarının paylaşımlarını beğenmeniz gerekiyor. Sizinle aynı ilgi alanına sahip kişilerin paylaşımlarını beğenebilirsiniz. Ya da ilginizi çeken başarılı bulduğunuz paylaşımları beğenip yorum bırakabilirsiniz. Bütün bunlara en iyi İnstagram takipçi arttırma sitelerinden aldığınız desteği eklerseniz kısa zamanda istediğiniz düzeye gelebilirsiniz.

Leave A Comment