İnstagramda Şifre Vermeden Takipçi Kasmak

2017-04-08T18:30:26+00:00

1. İnstagram Nedir ve İnsanların Dikkatini Çeken Özellikleri Nelerdir?

İnstagram denildiği zaman akıllara şüphesiz ki fotoğraf ve video paylaşma platformu olan sosyal medyanın bir çeşit uygulaması gelmektedir. İnstagramda açacağınız ve ücretsiz olan hesabınızla instagramda kayıtlı olan diğer hesapları takip edebilir veya DM aracılığı ile mesajlaşabilme imkanınız bulunmaktadır. İnstagram hakkında bilinmesi gereken durumlar arasında ise şüphesiz ki instagramın sadece sosyal yaşantılarınızı paylaştığınız bir sosyal medya üyesi olmamasıdır. Yani amaç sadece sosyal yaşantılarından fotoğraf veya videolarla paylaşım değil, aynı zamanda ticari amaçla da kullanılıyor olduğu bilgisi unutulmamalıdır. Yani herhangi bir şirketle ilgili bilgiler veya reklamlar bulabilir, sanal pazar olarak kullanılması da sık görünen bir durumdur. Ancak tabiki de ticari siteleri takip etmediğiniz sürece sizin ekranınızda ticari hesapların paylaşımları görünmeyecektir.

[ilginiziCekebilir id=”1679″]

instagram uygulamasi 300x124 - İnstagramda Şifre Vermeden Takipçi Kasmak

2. İnstagram Kullanırken Önemli Olan Etmenler Nelerdir?

İnstagramda takipçi kasma, hesapta paylaşılacak olan içeriklerdeki kurallar gibi durumlar instagram hesabınızı daha çok kitleye duyurabileceğiniz anlamına gelmektedir. Peki neden takipçi arttırmak bu kadar önemlidir? Aslında cevabı sizin de tahmin ettiğiniz gibi oldukça basittir. Eğer ki takipçi sayınız çok olursa işte o zaman hitap edeceğiniz kısımda artış olacaktır. Bu da özellikle genelin bilinmesini istediği bilgileri, şirketle ilgili bilgileri,ürün reklamları ve hayran kitlesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Günümüzde yapılan araştırmalar neticesinde sosyal medya hesaplarında bir gün içerisinde ortalama 40 milyon civarında kullanıcı ziyareti yapıldığı anlaşılmıştır. Ve bu sayı hafife alınacak bir sayı değildir. Bu nedenle bu denli geniş kitlelere hitap edebilme fırsatı sunmakta olan instagram odukça başarılı bir uygulama olmuştur.

takipci kasma kalici olur mu 300x185 - İnstagramda Şifre Vermeden Takipçi Kasmak

3. İnstagramda Takipçi Nasıl Kazanılır?

İnstagramda takipçi arttırma hilesi sayesinde belirli siteler üzerinden istediğiniz kadar gerçek takipçi satın alarak sayfanızı ziyaret edecek olan diğer hesaplara karşı hesabınızdaki içeriklerin fazla ilgi gördüğü konusunda bir imaj sergilemiş olursunuz ve bir noktadan sonra siz takipçileri değil de takipçiler sizi bulacaktır. O sitelerden ücretli veya ücretsiz olarak şifre vermeden alım yapabilirsiniz.

Leave A Comment