İnstagram’da Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanabilirsiniz?

2017-07-10T18:13:54+00:00

İnstagram en sevilen sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformda fotoğraf ve video paylaşarak kendinize bir çevre oluşturabilirsiniz. Eğer daha fazla takipçi ve etkileşim istiyorsanız bu konuda İnstagram hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekecektir. Ama takipçi kazanmanın en kolay yolu en güvenilir İnstagram takipçi arttırma sitesi ile iletişime geçmek olacaktır. Böylece ihtiyacınız kadar ve istediğiniz kadar takipçi satın alarak hesabınızı daha aktif hale getirebilirsiniz. Ama bununla da iş bitmiyor aslında. Çünkü takipçi sayınızı korumak için de ekstra çaba harcamanız gerekecek. Bu konuda izlemeniz gereken yolları size sırasıyla anlatalım.

Belli Bir Alan Seçmek

İnstagram hesabınızı oluşturdunuz ve sırada fotoğraf ve video paylaşımı var. Peki, ne paylaşacaksınız? Kendinize bir ilgi alanı belirlerseniz sizinle aynı hobilere sahip kişilerle etkileşim kurabilirsiniz. Böylelikle kendinize bir çevre oluşturmanız da mümkündür. İlk olarak yapmaktan keyif aldığınız bir hobinizi sosyal medyada fotoğraflamayı deneyin. Diyelim, doğa fotoğraflarını seviyorsunuz. Doğanın çeşitli hâllerini fotoğraflayıp paylaşmak istiyorsunuz. Bunu yapmaktan gerçekten keyif alıyorsanız yapın. İlk amacınız sadece takipçi olmasın. Öncelik keyif aldığınız bir alan seçmek olsun. Kategorinizi belirledikten sonra fotoğrafınızı koyup altına etiketler ekleyin.

nstagramda Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanabilirsiniz5 - İnstagram'da Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanabilirsiniz?

 

Etiketleme Yöntemi

İnstagram kullanıyorsanız etiketler son derece önemlidir. Çünkü daha kimseyi takip etmeden bu etiketler size takipçi kazandırabilir ya da beğeni ve yorum alabilirsiniz. Bunun için paylaşımın altına o alanla ilgili etiketler koyabilirsiniz. Ayrıca instgramda en çok kullanılan etiketler de işinize yarayacaktır. İnstagramda en çok kullanılan etiketler: #photography #photooftheday gibi etiketlerdir. İşte her fotoğrafın altına bu ve buna benzer etiketleri koyabilirsiniz. Doğa ile ilgili fotoğrafın altına koyacağınız olmazsa olmaz etiket de #doğa #natural gibi etiketlerdir. Ama sadece birkaç etiket size yetmeyebilir. Bu konuda sınırı aşmadıkça daha çok etiket kullanabilirsiniz. Bir taraftan takipçilerinizi rahatsız etmeyecek boyutta da olmalıdır. En güvenli İnstagram takipçi satın alma sitesi de bütün bunlarla birlikte size destek sağlamaya devam edecektir.

Paylaşımların Özellikleri

Aslında bu başlık altına çok şey yazılabilir. Konuya kategorilerden başlayalım. Siz bir firma iseniz işinizle alakalı olmayan paylaşımlar yaptığınızda takipçileriniz durumu yadırgayabilir. Yani tabi ki bir gün doğa bir gün şarkı bir gün komik video paylaşabilirsiniz. Günlük rutininizi aktarabilirsiniz. Bunu kişisel hesapta da yapabilirsiniz firma hesabınızda da yapabilirsiniz. Ama takipçi çekmek adına yaptığınız paylaşımlar göze batacaktır. Samimi olarak paylaştığınız bir video ve fotoğrafta sorun olmaz. Ama bir hafta iş, bir hafta tamamen ilgisiz şeyler paylaştığınızda takipçileriniz paylaşımlarınız arasında bir bütünlük bulamayacaktır. Bu nedenle paylaşım yaparken ölçülü olmak ve düşünmek güzeldir ama buna samimiyeti de eklemeyi unutmamalısınız. Ayrıca iş ile ilgili, işinizi nasıl yürüttüğünüz ile ilgili yaratıcı paylaşımlar yapabilirsiniz.  Güvenli İnstagram Türk takipçi ile de bu paylaşımların daha büyük kitlelere yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Leave A Comment