Instagram’da Herkes Sizi Takip Etsin

2017-03-31T12:05:32+00:00

İnstagram takipçilerini arttırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birazdan size vereceğimiz çok basit detaylarla takipçi sayınızı arttırabilir, yavaş yavaş fenomen olma yolunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.

1)Çağımızın Yeni Ünlüleri : Fenomenler

Eskiden ünlü olabilmek için yalnızca televizyon vardı. Bir dizide oynuyor veya şarkı söylüyorsanız ünlü olabiliyordunuz. Şimdi değişen teknoloji ile beraber İnstagram gibi sosyal medya sitelerinde de ünlü olma şansını yakalayabilirsiniz. İlgi alanınız, iyi yapabildiğiniz şeyler, hobileriniz ve yetenekleriniz doğrultusunda yapacağınız doğru bir düzenleme ile siz de takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bunlara ayıracak vaktim yok diyorsanız takipçi satın almak da iyi bir seçenek olabilir.

[ilginiziCekebilir id=”1458″]

en cok takip edilen hesaplar 300x200 - Instagram'da Herkes Sizi Takip Etsin

2)Ücretsiz Takipçi Arttırma

İnstagram takipçilerini arttırmak istiyorsanız sizinle benzer ilgi alanları olan insanları takip edin. Mesela siz yemek paylaşımları yapıyorsanız yemek paylaşımları yapan insanları takip edin.Bu sayede o sayfayı takip eden biri önerilerde sizin sayfanızla karşılaşacaktır. Bu sayede o kişi de yemek konusuyla ilgileniyorsa sizin sayfanızı takip edecektir. Bunun dışında ‘takibe takip’ gibi yöntemleri de deneyebilirsiniz. İnstagramın en çok kullanılan hashtagleri arasından #follow4follow, #likeforlike gibi hashtagleri fotoğraflarınızın altında kullanmayı unutmayın.Bu hashtagler İngilizce olduğu için yabancı takipçi de kazanmanız mümkün olacaktır.

3)Takipçi Satın Alma

Şimdi gelelim bütün bunları yapacak zamanı olmayanlara. Bunların hiçbiriyle uğraşmadan İnstagramda takipçi satın almanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bunu yapan sayfaları instagramda bulup onlarla diyaloğa girebilirsiniz. Peki özellikle bunun için yapılmış internet siteleri dahi olduğunu söylesek. Mesela 1.000 takipçiyi 50-80 tl arası bir fiyata satın alabilirsiniz. Bu süreçten sonra tek yapmanız gereken hesabı doğru yönetmek olacaktır.

instagram begeni kasma teknikleri 300x206 - Instagram'da Herkes Sizi Takip Etsin

4)Paylaşımlarınız Da Önemli!

Evet İnstagramda sürekli bir şeyler paylaşmanız gerekiyor. Sayfanızı uzun süre boş bırakırsanız, takipçilerinizin zamanla azaldığını göreceksiniz. Tabi bu sürekli paylaşım sürecini doğru kontrol etmek gerekiyor. Her yarım saatte bir bir şeyler paylaşırsanız insanların sizden sıkılması olası bir ihtimaldir. Bununla beraber paylaşımlarınızın nitelikli paylaşımlar olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela hep selfie paylaştığınızı varsayalım. Selfie çekilirken arka planınızda neler olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Selfielerin arka planında olabilecek güzel bir manzara, renkli görüntüler vb. şeyler instagram takipçilerini arttırma konusunda size çok yardımcı olacaktır.

Leave A Comment