Instagram’da En Çok Takipçisi Olan 5 Yabancı Fenomen

2017-03-20T15:03:25+00:00

Instagram son birkaç yıldır en fazla kullanılan sosyal ağlardan biridir ve her geçen gün daha yoğun kullanılmaktadır. Hem ülkemizde, hem de diğer bütün ülkelerde popüler bir kullanıma sahip olan Instagram’da fenomen olmakta tüm dünyada tanınmak demektir. Bizler de sizin için Instagram’da en çok takip edilen yabancı ünlüler arasından 5 tanesi hakkında bilgiler vereceğiz.

instagramda takip edilenler 300x169 - Instagram’da En Çok Takipçisi Olan 5 Yabancı Fenomen

1. Selena Gomez

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Gomez Instagram’da en fazla takip edilen kişi. 24 yaşında olan Selena Gomez 2002 yılından beri Tv ekranlarında boy göstermektedir. İlk olarak oyuncu olarak ekranları süsleyen Gomez daha sonra müzik dünyasına da adım attı. Genç ve güzel şarkıcının tam 113 milyon takipçiyle rekor kırmıştır.

2. Taylor Swift

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Taylor swift 27 yaşında ve oldukça başarılı bir şarkıcı. Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde büyümüş olan Swiftt henüz 14 yaşında iken müzik dünyasına adım attı. Şarkılarını pop, pop rock, country, country pop alanlarında seslendiren güzel şarkıcının 99 milyon takipçisi bulunmaktadır.

[ilginiziCekebilir id=”1025″]

3. Ariana Grande

Şarkıcı ve oyuncu olan Grande Amerika’da dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan güzel şarkıcı ve oyuncu ilk olarak 15 yaşında sahne almıştır. Instagram’da en çok takip edilen sayfalar arasında bulunan Grande sayfasının 100 milyon takipçisi vardır.

instagram fenomenleri 300x200 - Instagram’da En Çok Takipçisi Olan 5 Yabancı Fenomen

4. Beyonce

Diğer fenomenlere göre daha olgun olan Beyonce oldukça farklı meslek gruplarıyla ilgilenmektedir. Şarkıcı, söz yazarı, oyuncu, yapımcı ve iş kadını olan Beyonce 35 yaşındadır ve asıl adı Beyonce Giselle Knowles’tır. 1997 yılından beri ekranlarda yer alan Beyonce Intagram’da 97 milyon takipçiye sahiptir.

5. Kim Kardashian

Amerikalı manken, şarkıcı, aktris ve iş adını olan Kardashian Instagram’da en çok takip edilenler arasından biri. 2007 yılından beri etkin olarak Tv dünyasında boy gösteren Kardashian son yıllarda fazlasıyla dikkat çeken isimlerden biridir. Tasarım konusunda kendini geliştiren Kim Kardashian’ın Instagram’da 95 milyon takipçisi vardır.

Leave A Comment