Instagram’da Daha Fazla Takipçi Kazanmanın Altın Kuralları

2017-03-18T19:22:24+00:00

Instagram son zamanların en fazla kullanılan ve en fazla tercih edilen sosyal medya aracı konumundadır. Instagram’ın bu kadar popüler olması popüler kullanıcıları da beraberinde getirmektedir. İnstgramda takipçi satın alma gibi yöntemlerle popüler olmak aslında çok kolaydır. Bizler de bu konuda bilgi vererek, takipi kazanma yollarından bahsedeceğiz.

Hashtag Kullanırken Dikkatli Olun

Instagram hashtag kullanımı konusunda yoğun sitelerden biridir. 30 adet hashtag sınırı olmasına rağmen çok değil, etkili hashtag kullanımını bilmelisiniz. Bununla birlikte hashtag kullanırken paylaşımıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede bu içerikleri takip edenler size daha kolay ulaşacaktır.

Alakalı Paylaşımlar Yapın

Paylaşımlarınız birbiriyle alakalı omalıdır. Örneğin; bir gün çiçek resmi, ertesi gün motorsiklet resmi paylaşan birinin kısa süre içerisinde takipçi arttırması beklenemez. Her gün belli bir konu çerçevesinde paylaşım yapan kullanıcı çok daha kısa bir sürede takipçi arttırabilecektir.

[ilginiziCekebilir id=”1019″]

instagramda takipcisi cok olan kisiler 300x200 - Instagram’da Daha Fazla Takipçi Kazanmanın Altın Kuralları

Etkileyici Filtre Kullanın

İnstagramda takipçi arttırma yollarından biri de etkileyici ve doğru filtre kullanımıdır. Fotoğrafa en uygun filtreyi ve efekti uygulamalı, fotoğrafınızı daha canlı bir hale getirmelisiniz. Instagram kullanıcılarının hepsi aynı filtreleri kullanabilmektedir. Bu nedenle farklı fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanarak daha etkileyici paylaşımlar yapabilirsiniz.

Düzenli Paylaşımlar Yapın

İnsanların sizi takip etmek isterken baktıkları bir diğer nokta da düzenli paylaşım yapıp, yapmadığınızdır. Uzun aralıklarla ve takipçilerinizin ilgisini çekmeyecek paylaşımlarla uzun süreli takipçi kazanamazsınız. Bunun için kendinize bir plan yapın. Örneğin; günde iki kere paylaşım yapın ve bunların saatini belirleyin.

Diğer Sosyal Ağlardan Destek Alın

Özellikle Instagram ile bağlantılı olan diğer sosyal ağlardan destek alın. Instagram’da paylaştığınız paylaşımları diğer sosyal ağlarla bağlantılı olarak paylaşarak takipçi sayınızı hızla arttırabilirsiniz.

instagram takipcisi arttirma 300x169 - Instagram’da Daha Fazla Takipçi Kazanmanın Altın Kuralları

Fenomenlerden Ders Çıkarın

Bu alanda başarılı olan fenomenleri takip ederek onların neler yaparak başarılı olduklarını öğrenebilirsiniz. Popüler hesapları takip etmeniz bu alanda yaptığınız yanlışları telafi etmenizi sağlayabilir.

Tüm bu öneriler dışında instagram takipçi hilesi yaparak hızlı bir şekilde takipçilerinizi arttırabilir ve uzun vadeli takipçi edle edebilirsiniz.

Leave A Comment