Instagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme İşlemleri

2017-05-06T15:04:38+00:00

İnstagram günümüzde herkesin çokça kullandığı sosyal medya araçlarından biridir. Sosyal medyayı kullanırken çok farklı güncellemeler ile karşılaşmak durumundayız. Peki bu durumda neler yapabiliriz. İşte size instagramın yeni güncellemesi olayı herkesin de işine yarayabilecek bir durumdan bahsedeceğiz.

instagram-hesap.jpg- Instagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme İşlemleri
- Instagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme İşlemleriBazen başkalarını stalklamak ya da farklı konularla ilgili paylaşım yapmak için çokça hesap açmışızdır. Çoğumuz bu hesapların şifrelerini aynı yapmaya çalışmış olup yine de bir şekilde aklımızdan çıktığı için unutup hesaba hiç girememiştir. İşte instagramın bu yeni güncellemesi sayesinde bu sorun ortadan tamamen kalmakta. Ayrıca hesabın şifresini unutmasak bile giriş çıkış yapmak her zaman mümkün olmamaktadır. Hem zaman kaybından kurtulmanın bir yoludur bu uygulama. Instagram da çoklu hesabı olanlar bilir her zaman her vakit sürekli kullanıcı adı yaz şifre yaz gir çık uzun işlerdir bunlar. Hesaplar arasında gelgit yapmak bu güncelleme sayesinde çok kolay hale geldi. İstediğimiz zaman tek tuşla farklı bir hesabımıza geçiş yapabiliriz. Bildirimleri dahi her an dakika dakika alabileceğimiz çoklu hesap seçeneği sayesinde bütün bildirimlerimizi tek telefonla alabilmekteyiz. Tabi kalkıp instagram çoklu hesap açma sınırına takılmazsanız. Peki instagram da ‘çoklu hesap nasıl yapılır?’. İşte bu soruları sizlere maddeler halinde uygulamalı resimler ile anlatacağız.

  1. İlk olarak kendi ana hesabımıza giriş yapacağız. Sonra kişisel hesap yerine geleceğiz. 

  2. Daha sonca hesap ekle butonu ile diğer hesabımızın kullanıcı adını ve şifresini gireceğiz.

  3. Ve tamamdır en son aşağıda şekilde görüldüğü gibi hesaplar arasında geçişler yapabiliriz.

hesap-açma-insta.jpg- Instagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme İşlemleri

Her zaman kafamıza takılan çokça sorular olmuştur. Bunlardan en çok kafamıza takılanlardan biri olan ‘Peki ya hesaplardan nasıl bildirim gelecek?’ sorusu yanıtladık sizler için. Bildirim ekranımıza hangi hesapta ne olduğuna dair bildirimler alacağız. Üzerine tıkladığımı an da hangi hesap bildirimiyse o hesaba otomatik geçiş yapılacaktır. Instagram da hesap ekleme sorunu ile karşılaştığımız anda instagram sorun bildiri merkezinde faydalanabilirsiniz. Böylelikle sizlere instagram çoklu hesap nasıl eklenir sorularına cevap vermiş olduk. Çoklu hesaplar arası geçişin ve çoklu hesap güncellemesinin faydalarından yararlanabilmek için bizi takipte kalın.

 

Leave A Comment