İnstagram’da Beğeni Kazanma

2017-04-07T19:24:24+00:00

İnstagram dünyası ikiye ayrılır. Popüler olanlar ve popüler olmaya çalışanlar. Siz popüler olanlar kısmındaysanız ne ala, sizi tebrik etmekten başka bir şey söylemeye gerek yok. Ama popüler olmaya çalışanlar kısmındaysanız tam da doğru noktaya geldiniz.

İnstagramda popüler olmak aslında sanıldığından daha kolaydır. Çünkü artık bu iş çok uygun fiyatlarla hiçbir çaba sarf etmeden yapılabiliyor. Tek yapmanız gereken ufak bir bütçe ayırmak. Sonrası zaten çorap söküğü gibi kendiliğinden geliyor. Peki bütçeyi ayıralım da, nasıl yapacağız bu işi? Şimdi tek tek bunlara değinelim.

[ilginiziCekebilir id=”1671″]

instagram takipci arttirma 1 300x169 - İnstagram'da Beğeni Kazanma

Önce Takipçi İşini Halledin

İnstagram dünyasına yeni atıldınız. Ya da atılalı baya bir zaman oldu ama bir arpa boyu yol alamadınız. Üzülmeyin her şeyin bir kolay yolu var. Öncelikle takipçi sayınızı şöyle bir arttırmanız gerek. Bunu da çabalayarak güzel paylaşımlar yaparak, değişik pozlar vererek sağlamak bir hayli zor. O yüzden güvenilir bir takipçi sitesinden instagram takipçi satın alma işlemini gerçekleştirin. Ödeme işlemleriniz hallolup takipçilerinize kavuştuğunuzda bir sonraki adıma geçme vaktidir.

Etkileyici Paylaşımlar Yapıp Bunlara Beğeni Satın Alın

Bol takipçili hesabınızda artık paylaşımlara ağırlık verme zamanı. Monotonluktan uzak, farklı ve güzel fotoğraflar, videolar ile çeşitli paylaşımlar yaparak daha sonrasında bu paylaşımlarınıza beğeni satın alın. İnstagram beğeni satın alma işini yapan güvenilir bir site olan tr.extlikes.com bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Daha sonra bir de bakmışız ki bol takipçili bol beğenili bir hesabımız olmuş. Evet müjdemizi isteriz. Artık siz de instagramda popüler olanlar sınıfına terfi ettiniz. Kutluyoruz.

instagram takipci onerileri 300x135 - İnstagram'da Beğeni Kazanma

Yorum Patlaması Yaşayan Paylaşımlara Kim Hayır Diyebilir Ki?

Artık zaten takipçileriniz artmış, fotoğraflarınız beğeni rekorları kırma yolunda adım adım ilerliyor. Sizi ana sayfasında bir gören anında takibe almaya başlıyor. Son adım olarak biraz yorum satın alın. Bu konuda da uygun fiyatlarla yorum paketlerini extlikes.com dan satın alabilirsiniz.

Tüm bu adımları uygularsanız kolay ve zahmetsiz bir yoldan siz de instagram fenomenlerinin büyülü dünyası arasında yer alabilir, küçük bir bütçe ile çıktığınız yolda instagram üzerinden gelir elde etmeye bile başlayabilirsiniz.

Leave A Comment