İnstagram Takipçi Satın Al

Sorularınız mı var?İletişime geçin.

İnstagram Takipçi Sayısı: Loading...

Ülke Hedefleme

Ülke hedefleme hizmet fiyatını değiştirir. En uygun fiyatı arıyorsanız seçimi Extlikes Global olarak değiştirebilirsiniz.

Instagram Profil URL'niz

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer İnstagram takipçi siparişinizin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Satın Al
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Extlikes ile İnstagram takipçi satın aldıktan sonra profilimi takip edecek olan kişiler gerçek mi?

Evet. Profilinizi takip etmeleri için gerçek İnstagram takipçileri bulabilmek adına çok çaba harcıyoruz. Kullanıcıları, müşterilerimizin sayfalarını beğenmeleri için aldatmıyor ya da yazılım, tıklama bazlı programlar, kodlar veya diğer gayri meşru pazarlama yöntemlerini kullanmıyoruz.

Extlikes garantisiyle İnstagram takipçi satın al işlemi yaptıktan sonra boş profilleri olan veya çok fazla kullanıcıyı takip eden kişiler tarafından takip edilecek miyim?

Bu gibi takipçilerden kaçınmak için çok çaba gösteriyoruz ancak ne yazık ki, bu gibi profiller sosyal medya hesaplarının %10'una tekabül etmektedir. Bir avuç düşük kaliteli kullanıcı beklenebilir (sosyal medyanın doğası gereği) ancak bize sipariş verdiğiniz kullanıcıların büyük bir çoğunluğu yüksek kaliteli hesaplar olacaktır. Eğer düşük kaliteli herhangi bir takipçi alırsanız, bunları engelleyebilirsiniz ve biz de bunu telafi etmek için size yenilerini göndeririz. Hizmetlerimiz, sektördeki diğer İnstagram takipçi sayısı arttırma hizmetlerine kıyasla önemli ölçüde daha kalitelidir.

Extlikes garantisiyle İnstagram Türk takipçi satın aldım. Profilimi takip eden bu kullanıcılar içeriğimle ilgilenecekler mi?

Evet. Her takipçinin yorumlar veya beğeniler aracılığıyla içeriğiniz ile ilgilenme potansiyeli bulunmaktadır. Bu biraz da siparişinizin büyüklüğüne ve içeriğinizin kalitesine bağlıdır (her sosyal medya pazarlama kampanyası ve her sosyal ağda olduğu gibi).

Bu takipçiler daimi midir?

Evet, bunun garantisini veriyoruz. İnstagram takipçi arttırma hizmetleri açısından sektördeki en yüksek başarı oranına sahibiz ve eğer İnstagram takipçileriniz herhangi bir sebepten ötürü azalırsa, ücretsiz olarak yenilerini sunuyor olacağız. Gerçek takipçiler, zaman içerisinde İnstagram'ı kullanmayı bırakmadıkça ya da İnstagram'dan uzaklaştırılmadıkça (sahte takipçilerde olduğu gibi) sizin sayfanızı takip ediyor olacaklardır.

Ne kadar takipçi satın almalıyım?

Sunduğumuz indirimler sebebiyle en popüler paketlerimiz 10.000, 50.000 ve 100.000 takipçi sunan paketlerimizdir. Siparişlerinizde, bu paketlerden birini seçtiğiniz zaman önemli indirimler sağlıyoruz. İstediğiniz bir paket ile başlayabilirsiniz; herhangi bir doğru veya yanlış seçim yoktur ve çok fazla takipçinizin olması hiçbir zaman kötü bir şey değildir. Ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar çok içeriğiniz ile ilgilenilir ve içerikleriniz ile daha iyi bir biçimde etkileşime girilir.

Ücretli İnstagram takipçi hizmetleri benim İnstagram'dan engellenmeme neden olabilir mi?

Hayır. İnstagram'da takipçi satın alarak engellenmezsiniz ve hizmetlerimizden ötürü bu gibi sorunlar yaşamak zorunda kalan hiçbir müşterimiz olmamıştır. Hizmetlerimiz hiçbir risk olmadan hesabınızın büyütülmesine yardımcı olmaktadır.

Listelediğiniz miktarlardan daha fazla İnstagram Türk takipçi sağlayabiliyor musunuz?

Evet. Eğer listelenen miktarlardan daha büyük bir sipariş vermek isterseniz, özelleştirilmiş bir sipariş için bize e-posta gönderiniz ve ekibimiz rekabetçi bir indirim oranı ile birlikte bir iş günü içerisinde size dönüş yapacaktır. Birçok büyük firmaya ve ünlüye daha güçlü bir İnstagram varlığı oluşturmaları için yardımcı oluyoruz.

Gizliliği etkinleştirilmiş bir hesapta İnstagram takipçi arttırma hizmeti alabilir miyim?

Bu önerilmemektedir. Tüm korunan hesapların, İnstagram takipçi sayısı arttırma süresince sayfalarını açık hale getirmesini öneriyoruz. Tanıtım kampanyası bittikten sonra, sayfanızdaki kısıtlamaları yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede takipçilerinizi tutarken, profiliniz, sizi takip etmeyen kişilerden korunmaya devam edecektir.

Bu takipçiler profilimde ne kadar kalacaklar?

İnstagram takipçi arttırmak için yardımcı olduğumuz müşterilerimizin edindiği takipçiler daimidir. Geçici takipçiler yerine daimi takipçileri garanti edebilen birkaç şirketten birisiyiz ve yüksek kaliteli hizmetlerimizi sürdürebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Hem takipçi hem de beğeni siparişi vermeli miyim?

Açıkçası birçok müşterimiz bunu yapıyor. İnstagram profilinize takipçi ve beğeni satın almanız oldukça mantıklı bir hamle olacaktır. Dilerseniz otomatik beğeni hizmetimizden de faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak takipçi sayınızla orantılı bir abonelik almayı düşünmelisiniz. İnstagram profilinizde 1000 takipçiniz var ise 100 beğenilik bir otomatik beğeni aboneliği başlatmanız daha mantıklı olacaktır. Daha fazlası profilinizde yapay gözükebilir.

Extlikes kimdir? Extlikes ile takipçi satın almak güvenilir midir?

Extlikes ailesi olarak, bu kategoride birçok dilde ve Dünya’nın farklı ülkelerinde hedeflenmiş hizmetler sunuyoruz. Bugüne kadar sosyal medyanın neredeyse bütün platformlarında Amerika merkezli, Armeva LLC çatısı altında globalde bilinen marka, sanatçı ve şirketlere hizmet verdik ve hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Şu an için Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak hizmet sunup destek sağlıyoruz. Kısa süre içerisinde İspanyolca ve Rusça için de destek vermeye başlayacağız.
Yukarıda gördüğünüz fiyatlandırma cetvelinde bütçenize veya ihtiyacınız olan sayısal değerleri eşleştirerek istediğiniz sayıda takipçi satın alabilirsiniz. Farklı ülkelere hitap etmek istiyorsanız da ülke hedefleme seçeneğinde mevcut diğer ülkelerden seçim yapabilmeniz mümkün. .
Bizden hizmet satın almanız için bilmenizi isteriz ki herhangi bir hesabı takip etmeniz ya da şifrenizi vermeniz gerekmez. İhtiyacımız olan tek şey Instagram kullanıcı adınız olacaktır. Yukarıda hazırlamış olduğumuz sistemde kullanıcı adınızı girerek hızlı bir şekilde işlemi yapabilirsiniz. Extlikes’ın size sunduğu hizmetler isterseniz ünlü birisi olun, isterseniz prestijinizi artırmak isteyen isterseniz de ticaretle uğraşıyor olun her profil için uygundur. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini Extlikes’ın Instagram profiline bakarak anlayabilirsiniz. .
Eğer ücretli instagram takipçi hizmetinde için gizlilik endişesi taşıyorsanız bilmelisiniz ki gizliliğinize önem veriyoruz. Yazılı izin ve imzanız olmadan bir başka müşteriyle veya açık olarak sizi referans olarak göstermeyiz. Bu ayrıca hizmet koşullarımıza da aykırıdır. Hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilir, beğeni veya takipçi sayınızı hızla dilediğiniz noktaya güvenle taşıyabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. .
Satın alacağınız bu hizmet bizim için sosyal medya PR hizmetidir. Dolayısıyla Instagram’ın mümkün olan bütün kategorilerinde prestijinizi canlandırmak ve hızla bilinirliğinizi artırmak için hizmetler sunuyoruz. Globalde ve Türkiye’de kurumsal çalışan birkaç şirketten biriyiz. Sizinle tek bir tanıtım için değil bütün PR ihtiyaçlarınız için sizinle çalışmaya devam etmek istiyoruz. .
Extlikes’da size sunduğumuz hizmetlerin neredeyse tamamı ömür boyu garanti kapsamı altındadır. Bunu dünya üzerinde sunan sayılı şirketlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Ömür boyu garanti bu kategoride Türkiye ülke hedeflemesi için geçerli. Standart olarak seçili olan hizmet olan Türk instagram takipçi satın al işleminizden sonra hayran kayıpları gibi olumsuz durumlarda Extlikes yanınızda. Bilmenizi isteriz ki ertesi gün hesabınızdan kaybolan İnstagram takipçileri hiçbir zaman sunmadık ve sunmayacağız. Herhangi bir hizmetimizde ve geçerli olarak alanında mümkün olan en yüksek kalıcılık sağlıyoruz. .
Hizmetlerimizden faydalandığınız andan itibaren ayrıcalıklı olacağınızı bilmenizi isteriz. Rakiplerimizden farklı olarak şeffaflığı ön planda tutuyoruz. .
Hizmetlerimizin tamamlanma süresi oldukça kısa. Siparişinizi takip eden genellikle 24 saat içerisinde hizmetlerimizi tamamlamış oluyoruz. Ödeme yöntemleri ise kredi kartı, banka havalesi ve bitcoindir. Kısa süre içerisinde mobil ödeme ile instagram takipçi satın al servisini de aktif etmeyi planlıyoruz. .
Kredi kartıyla yapacağınız işlemlerinden sonra yasal olarak geçerli faturanız e-posta adresinize iletilecektir. .
Eğer müşterileriniz için de Extlikes’ın servisini kullanmak istiyorsanız ve düzenli olarak vereceğiniz siparişler var ise, şartlarımızı karşılamanız durumunda bayi sistemimiz sizin için uygun olabilir. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Tanıtım Videosu
Instagram Takipçi Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Herkese tavsiye ederim. Çünkü bana iki konuda yardımcı oldular, ilki takipçi sayım 1 milyonun üzerine çıktı. İkincisi Instagram hesabım artık mavi tikli :)


5 stars

Reviewed by isimsiz

3 yıl önce Instagram'da bana çizdiğiniz yol haritasını 1 yıl kadar uygulamıştık. Ve bana Instagram'da popülerlik oluşturmuştuk. Bu yol haritası sayesinde Türkiye'nin en çok izlenenen programlarından birine katıldım. Teşekkür ederim!


5 stars

Reviewed by isimsiz

Uzun zamandır markamın Instagram'da yönetimi için sizinle çalışıyorum. Sizinle ilk çalışmaya başladığımda da, şimdi de hala her isteğimi yerine getiriyorsunuz. İlk başladığımızda bir kaç yüz takipçim ve fotoğraflarımda onu geçmeyecek beğeni vardı. Fakat şu anda bir milyon takipçiye ulaştık. Emekleriniz ve bu başarımda katkınız için teşekkür ederim.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.