Instagram Ücretsiz Like Arttırma Yöntemleri

2017-04-14T22:54:48+00:00

Sosyal medya artık tamamen hayatımıza girdi ve yaşamımızın edata bir parçası oldu. İnternet aleminin başlıca “devleri” diyebileceğimiz sitelerin üst sıralarında yer alan Instagramda nasıl ücretsiz beğeni kazanabileceğinizi anlatacağım.

Neden Beğeni Hilesi Kullanmalıyım

Instagram beğeni kasma yöntemlerini sıralamaya başlamadan önce birçoğunuzun aklındaki bu soruyu gidermek istiyorum. Neden beğeni botu kullanmalıyım? Aslında bu sorunun cevabı tamamen sizde. Buna neden gerek duyuyorsunuz? Beğenileriniz mi az? Fotoğraflarınız hak ettiği ilgiyi görmüyor mu? Veya kullanıcılar pamuk ellerini yormayıp resimlerinizi beğenmiyorlar mı? Bunları kendiniz cevaplamalısınız.

[ilginiziCekebilir id=”1938″]

Ama benim de değineceğim birkaç önemli nokta olacak. Bütün paylaşım sitelerinde “seo” kavramı veya bu kavrama eşdeğer benzer sosyal paylaşım sitelerinin örümcekleri vardır. Bu örümcekler seo değeri yüksek olan gönderileri algılarlar ve kullanıcılara bu gönderileri daha çok önerirler.

instagram fotolar 300x200 - Instagram Ücretsiz Like Arttırma Yöntemleri

Seo değerini etkileyen kavramlardan en önemli ikisi takipçi sayınız ve beğeni sayınızdır. Bu iki önemli başlık ne kadar yüksek olursa İnstagram örümcekleri paylaşımınızı daha ön sıralarda çıkaracak ve kullanıcılara önerecektir. Bu sayede içeriğiniz daha büyük kitlelere ulaşacak.

Nasıl Beğeni Hilesi Yapılır?

Beğenilerin önemine değindiğime göre sanırım artık instagram beğeni arttırma yöntemlerine geçebiliriz.

1-) Instagram beğeni hileleri

İnternette bu işi havuz sistemi ile yapan birçok instagram beğeni arttırma sitesi mevcuttur. Bu siteler sayesinde yarım saatlik veya bir saatlik olarak yenilenen puanlar ile gönderilerinize beğeni gönderebilirsiniz. Tabii bu şekilde yöntemin kazançları sınırlı. Ama yine de iyi iş gören ve denemeye değer bir yöntem. Bu siteler aynı zamanda ücretli satış ta yapmaktadır ama konumuz Instagram ücretsiz like arttırma olduğu için konuyu fazla kaydırmak istemiyorum.

instagram talkipci kazanma 300x200 - Instagram Ücretsiz Like Arttırma Yöntemleri

2-) Karşılıklı Beğeni

Yine ücretsiz bir şekilde size beğeni kazandıracak yöntemlerden biridir karşılıklı beğeni. Bu yol ile aslında internette bulunan Instagram ücretsiz hile sitelerinin yaptığının aynısını yapacaksınız. Ama otomatik değil manuel. İster başka bir instagram hesabı ile birbirinizin reklamını yapın. İster bir ekip kurun ve karşılıklı gönderilerinizi beğenin her halükarda size faydası olacaktır.

Bugün sizlere instagram beğeni arttırmanın önemini ve bu işi ücretsiz bir şekilde nasıl yapacağınızı anlattım artık bir fenomen olmaya için hazırsınız.

Leave A Comment