İnstagram Toplu Takip Etme Programı

2 yıl önce paylaştı.
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Teknolojinin gelişerek Akıllı telefonların piyasaya çıkmasından sonra hemen hemen her insan yaygın bir şekilde sosyal medya araçlarında etkin olmaya başladı. Artık çoğu sosyal medya sitesi genç yaşlı çoluk çocuk kadın erkek demeksizin birçok insan tarafından kullanılıyor ve bu sitelerin hayatımızdaki yerleri gün geçtikçe artış gösteriyor. Son dönemlerde kullanıcı sayısının günden güne artış göstermesiyle neredeyse herkes tarafından en beğenilen, en sevilen ve en güncel sosyal medya sitesi arasında instagram da yerini almış bulunuyor. Fotoğraf ve video paylaşımının yanında anlık paylaşım özelliği gelmesiyle birlikte popülaritesini daha arttırarak yoluna devam eden instagram sürekli gelişme göstererek kullanıcılarının gönlünü fethetmeye devam edecek gibi görünüyor.

Instagram’ın medya paylaşımı denildiği zaman ilk sıralarda bu denli akla gelmesinin en temel sebebi diğer sosyal ağlardan farklı olarak sadece görsel öğe paylaşımı yapan bir site olmasıdır. Tabi bu görsel öğeleri paylaşırken takipçi sayısı da büyük önem arz etmektedir. Bu nedenden dolayı birçok kullanıcı instagramda takipçi hilesi uygulamak için güvenilir adres arayışına girmiş bulunmaktadır. Bu amaçla Türk instagram takip etme programı sunan bazı siteler, instagramda toplu takip etme işlemini gerçekleştirmek için fayda sağlayabilmektedir.

İnstagram’da Toplu Takipçi Silme

İnstagram toplu takip etme kodu ile kazanılan takipçileri instagram toplu takip edilen silme sistemi ile nasıl silebilirsiniz? Günlük limitler doğrultusunda Instagram’ın hesabınız için verdiği otomatik takipten çıkma ve takip etme özelliği bulunan bazı programlar kullanılarak mümkün olabilmektedir. Fakat bu hizmetlerin güvenilirliği tam olarak kanıtlanmamıştır.

Bu hizmetler bireysel hesaplarda kullanılabileceği gibi aynı zamanda şirketlere ait ticari hesaplarda da oldukça fazla kullanılmaktadır. Büyük ticari sayfalarda zaman zaman toplu takipçi silme veya toplu takipçi kazanma hizmetleri fayda sağlayabilmektedir. Eğer bu tarz bir ticari sayfanız varsa ve takipçi sayısını toplu olarak fazlalaştırmak istiyorsanız bu konuda Extlikes size yardımcı olacaktır. Ticari hesabınız için istediğiniz takip sayısını belirledikten sonra en uygun fiyatlarla Extlikes web sitesinden takipçilerinizi sipariş edebilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.