Instagram Takipçisi Kazanma Hileleri

2017-03-31T22:06:40+00:00

Instagram takipçisi kazanma hilelerinin anlaşılması açısından öncelikle, Instagram uygulaması yoluna nasıl başlamıştır, Instagram takipçisi kazanmanın önemi nedir, neden Instagram takipçisi satın alınmak istenir, Instagram takipçi sayısı arttırma yolları ve bedava Instagram takipçi hileleri nelerdir hususlarını sırası ile ele almanız gerekmektedir.

Görsel Paylaşım Uygulaması: Instagram

Instagram, etkin filtreleri ile en basit fotoğraflarınızı bile profesyonel fotoğraflar haline dönüştürebilen bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. İlgili uygulamada paylaşım yapmak dışında, kullanıcılar tarafından paylaşılan görselleri beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz, aynı zamanda fotoğraf paylaşırken diğer kullanıcıları etiketleyebilirsiniz.5 yıl önce 2012’de Facebook tarafından satın alınan uygulamayı en çok kullanılır hale getiren öğelerden birisi ise Facebook, Flickr, Twitter, Foursquare ve Tumblr gibi sosyal ağlarla entegre şekilde fotoğraflar paylaşabileceğiniz bir uygulama olması oldu.

[ilginiziCekebilir id=”1474″]

instagram takipcisi kazanma yontemleri 300x300 - Instagram Takipçisi Kazanma Hileleri

Instagram Takipçi Sayınız Neden Önemlidir?

Hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara hizmet veren Instagram uygulaması, takipçi sayınızın artması ile sadece ulusal alanda değil uluslararası platformda da çok daha fazla popüler ve bilinir olmanızı sağladığı gibi paylaşımlarınızla çok daha büyük bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Kurumsal bir kullanıcı değilseniz bile, herkesin insan olarak beğenilmeye, takdir görmeye, ilgi çekmeye ve bunların sürekli artmasına ihtiyacı vardır. Sadece kendiniz için bile olsa takipçi sayınızın artması işte bu yüzden önemlidir.

Neden Instagram Takipçisi Satın Almalısınız?

Instagram takipçi sayısı arttırma yolları çok fazla emek isteyen süreçtir ve sonuç görmek çok fazla sürebilir. Bazı işlerde bir sonuç veya etki görmeden motive olamazsınız ve yola devam edecek enerjiyi bulamazsınız ve bazen de yıllarca çabalarsınız ama bir sonuç alamazsınız. Amacınız takipçi sayınızı arttırmak ve önce kendiniz için sonra da işiniz, kariyeriniz, hobiniz için dünya çapında daha bilinir daha popüler olmak ise bu süreci yıllarca beklemeden de sonuca daha kısa yollardan yürüyerek değil de koşarak varabilirsiniz. İşte bunu yapabilmenizin yolu ise Instagram takipçisi satın almanızdan geçiyor.

instagramda takipci kazanma taktikleri 300x169 - Instagram Takipçisi Kazanma Hileleri

Instagram Takipçi Kazanma veya Takipçi Sayınızı Arttırma Hileleri

Instagram doğal takipçi sayısı arttırmak, uzun süren ve emek isteyen bir süreçtir ve özellikle kurumsal bir kullanıcı iseniz vakit nakittir sözü sizin için çok şey ifade edecektir. Ancak bu sürecinizi kısaltmanın yolları vardır ve onlardan biri Instagram takipçi hilesi dediğimiz durumdur. Esasında bir Instagram takipçi satın alma işlemi gibidir. Çok sayıda Instagram kullanıcısından oluşturulmuş bir grup, ücret karşılığı hesabınıza ekleniyor ve bu sayede daha çok ilgi çekerek daha çok kullanıcıya ulaşıyorsunuz ve doğal takipçi sayınız her geçen gün artıyor. Ancak takipçisi sayısına oranla beğeni sayısı çok az olan bir kullanıcı olursanız bu durum takipçiniz olmayan kullanıcılara şüpheli görünür ve dikkatlerini çekemezsiniz.

Bu durumda takipçi sayınızla uyumlu olacak şekilde beğeniler de almanız gerekmektedir. Bu noktada Instagram beğeni satın alma işlemi ile durumu şüpheli olmaktan çıkarabilirsiniz. Bazı Instagram takipçi satın alma işlemlerinde aynı zamanda takipçi sayınızla uyumlu beğeni sayısı arttırma hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede kısa sürede takipçi ve beğeni sayınız artarak Instagram keşfet bölümünde daha çok görünürsünüz ki bu da keşfedilme ve takip edilme oranınızı etkileyen önemli bir unsurdur.

Bunun dışında bedava Instagram takipçi hilesi diyebileceğimiz konular vardır ki bunlar en temelde paylaşımlarınızda hashtag kullanımınız ve yer bildirimi yapmanızdır. Paylaşımınızın ait olduğu lokasyonu paylaşım sırasında bildirmeniz, ilgili lokasyonlarda paylaşım yapanların ilgisini çekmeniz açısından oldukça önemlidir. Paylaşımlarınıza popüler hashtag etiketleri eklemeniz ise sizi daha fazla kişiye ulaştıracaktır. Ancak bilmelisiniz ki, en popüler hashtag etiketleri ile daha fazla kişiye ulaşırsınız ama yoğun paylaşımdan ötürü çabucak kaybolur gönderiniz, daha az popüler hashtag etiketlerinde ise daha fazla sürede kalır gönderiniz ve bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment