İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Kazanılır?

2017-04-03T12:00:00+00:00

“Günümüz çağında çoğu insanın elinde akıllı telefonlar bulunmaktadır. Ve tabi ki telefonlarımıza belli başlı uygulamalar indirmekteyiz. Bunların başında gelen ve yediden yetmişe herkesin severek kullandığı instagram gelmektedir. İnstagram belli sınırlamalar içermemekte. Kişi istediği her alanda fotoğraf paylaşımını kendi sayfasında paylaşabilir. Yakın arkadaşlarıyla takipleşebilir. İnsan algısında bir başkasının instagram takipçi sayısı ne kadar fazla ise o kadar popülerdir. Genel bakış açısı bundan ibarettir. Ve ya takip ettiği hayatlarına özenip onlar kadar takipçi kitlesi olsun isterler. İnsanlar sizi neden takip etsin sorusuna yanıt aramak biraz yorucu olabilir fakat ne malum ünlülerimizin de takipçi hilesi yapmadığı.

[ilginiziCekebilir id=”1508″]

instagram takipci kasma metodlari 300x200 - İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Kazanılır?

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi kazanmanın iki avantajı olabilir. Birincisi kendimiz adına yaşamış olduğumuz özentiliğimizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bir diğeri ise ayine kendimiz için insanların bakış açılarını ve sayfamıza daha özenli bakmalarını sağlamış oluyoruz. İnstagram gibi kullanışlı uygulamalara yer veren teknolojimiz bizlere tamamen bizi düşünerek belli başlı sitelerden takipçi satın alma ve ya ücretsiz olarak erişebilmemizi sağlamaktadırlar. Genelde ücretsiz takipçi kazanmak istiyorsak güvenliğini araştırdığınız siteye kullanıcı ve şifrenizle giriş yaparak ücretsiz kredilerden yararlanabiliyorsunuz. İlk kullanımda 10 adet gelir. Birkaç saniye sonra bunu 100 `e kadar yükseltebiliyorsunuz. Sonrasında site size beş dakikalık bir süre veriyor ve bitiminde aynı şekilde işlem yapabiliyorsunuz. Ek bilgi olarak altını çizmek isterim ki hesaplarımızın güvenliği açısından her beş dakikada bir şifrenizi değiştirmenizi öneririm.

instagram takip metodlari 300x171 - İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Kazanılır?

İnstagram Takipçi Kasma

Hesabının çok takip edilmediğini düşünen insanlar için akıla gelen ilk seçenek diyebiliriz. Peki nasıl yapıcağız bu işlemi? Arkadaşlar eğer ben ücretsiz instagram takipçisi alıp her beş dakikada bir şifre değiştirip ve artı olarak beklemek istemiyorum diyorsanız, fazla ücret ödemeden yine aynı şekilde kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikle giriş yapıp uygun fiyatlarla satın alıyorsunuz. Dakikalar içinde hesabınıza aktarımı gerçekleşiyor. En fazla 500.000 adet takipçi sayısı satın alabiliyorsunuz. 24 içinde hesabınıza aktarılıyor.

Leave A Comment