İnstagram Takipçi Hileleri Nasıl Kullanılır?

2017-03-23T13:01:54+00:00

2017’de daha fazla instagram takipçisi edinmenize yardımcı olmak için Instagram izleyicilerine ücretsiz olarak yardımcı olmanıza yardımcı olacak yeni ve yaratıcı fikirler paylaşıyoruz.

İnstagram Takipçileri Nasıl Alınır?

Açıkça görülebilir, ancak İnstagram’ınızı büyütmenin kesin bir yolu, diğer kullanıcıların yayınlarına yorum yaparak değil, alışkın olduğunuz şekilde değil.

Çoğumuz, instagramda yeni takipçiler elde etmek için “takip, beğen, yorum” sistemini biliyoruz. Kendi mesajlarından biri gibi bir hesabı takip ediyorsunuz ve bir yorum bırakıyorsunuz. Ancak bu size bir geri bildirim alabilir, bu çok sıkıcı ve zaman alıcı. Instagram’ınızı gerçekten büyümek istiyorsanız, yorumunuzla biraz daha stratejik olmanız gerekir.

[ilginiziCekebilir id=”1174″]

instagram takipci hileleri 300x169 - İnstagram Takipçi Hileleri Nasıl Kullanılır?

İnstagram İzleyicilerini Almak İçin İnstagram Hikayelerini Kullanın

İnstagram Hikayeleri, geçen senenin Ağustos ayında kendi Hikayenizi geri oluşturabildiğinizden beri büyük bir hit oldu. Eğlencelidir, çok yönlüdürler ve kitlenizle anlamlı bağlantılar kurmak için harika bir yoldur. Fakat Zimmerman’ın da belirttiği gibi Instagram’da tavsiye edilmesi için şans da veriyorlar.

Biraz zaman ayırın ve Instagram’da Keşfedin sayfasına gidin. Sayfanın en üstündeki instagram hikayeleri satırına dikkat edin? Hikayelerin görünmesinin nedeni, Instagram’ın izlediğiniz hesaplara ve beğendiğiniz yayınlara dayalı olarak onları seçmesidir. Instagram size takip eden hesapların hoşunuza giden veya çok sayıda insanın hoşlandığı hikayeleri de gösterebilir.

instagram takipci hileleri nasil calisir 300x169 - İnstagram Takipçi Hileleri Nasıl Kullanılır?

İlgi Çekici Videoları Paylaşarak Instagram İzleyicilerini Alın

Pazarlama uzmanlarının% 52’sinin videoyu en iyi ROI ile içerik türü olarak sıraladığını biliyor muydunuz? Veya bu video içeriği, Instagram’daki tüm reklam gösterimlerinin% 65’ini oluşturuyor? Video, takipçileriyle güven inşa etmeyi ve yeni kitlelere ulaşmayı hedefleyen markalar için güçlü bir araç olabilir.

İnstagram’da yayınlanmak için en uygun zaman hakkında yazılanımızda belirttiğimiz gibi, yeni Instagram algoritması daha yüksek etkileşime sahip yayınlara öncelik veriyor; bu, yayınınızın aldığı beğeni ve yorumların sayısı ne kadar fazla olursa yayınınızı daha fazla kullanıcı görecek demektir. Diğer bir deyişle, yayınlandıktan kısa bir süre sonra Instagram yayınlarınıza çok fazla katılım sağlayabiliyorsanız, bu yayınınıza kaliteli, ilgi çekici içerik olduğunu ve yayınınızın takipçiler feed’lerinizin en üstüne taşınacağını ve gösterileceğini Instagram’a bildirir.

Leave A Comment