İnstagram Takip Edilenleri Gizleme Hilesi

2017-04-11T17:28:41+00:00

İnstagram takip ettiklerim görünmesin uygulaması kullanıcıların en çok tercih ettiği, İnstagram kullanan bireylerin uygulamak istediği yöntemler arasında yer almaktadır. Günümüzün en önemli ve en fazla kullanıcısı bulunan sosyal ağlarından bir tanesi İnstagram olarak görülmektedir. Bireylerin neredeyse yaşadıkları tüm hayatları paylaştıkları ve sürekli aktif hale geldikleri İnstagram’da bazı kullanıcılar, takip ettikleri ve takip edildikleri bireyleri üçüncü kişilerin görmemesi adına gizleme ihtiyacı duymaktadırlar. Bu tarz bir özelliklik İnstagram’da her ne kadar yeni güncellemeler geliyor olsa da tam olarak sağlanamamaktadır. Ancak kullanılan bazı yöntemler ile kullanıcıların bireylerin hesaplarındaki takipçileri görmesi, kısmen olsa da engellenebilmektedir.

[ilginiziCekebilir id=”1786″]

otomatik takipci kasma 300x278 - İnstagram Takip Edilenleri Gizleme Hilesi

Çoklu Hesap Kullanımı

İnstagram, diğer sosyal ağlara daha yeni popüler olmasına rağmen bireylerin beğenisini kazanmış durumdadır. Günümüzde toplumdaki bireylerin neredeyse genelinin kullandığı en yaygın sosyal ağlardan biri halini alan İnstagram canlı yayın ve anlık görüntü paylaşma gibi özellikleri ile de bireyleri memnun etmekte ve kullanıcı sayısını giderek arttırmaktadır. İnstagram takip edilenleri az gösterme noktasında ise kullanıcıların uygulaması gereken ilk yöntem çoklu hesap kullanımıdır. Bireyler İnstagram da kullandıkları hesaplarına, ayarlar bölümünden yeni hesap özelliğini aktive ederek farklı bir İnstagram hesabı açabilmekte ve kullanıcını yani takipçilerini kısmen de olsa gizleyebilmektedirler. Tam olarak bir gizleme sağlanamadığı için böyle bir yöntemin kullanılması da bireyler arasında tutulmaktadır.

instagram uygulamasi 300x124 - İnstagram Takip Edilenleri Gizleme Hilesi

Gizli Hesap Özelliği

İnstagram da takip ettiklerimi kimse görmesin noktasında, aktif olarak İnstagram kullanıcılarının yapması gereken bir diğer uygulama ise hesabı gizli hale getirme yöntemi olarak bilinmektedir. Kullanıcıların takipçilerinin ve instagramda takip ettiklerinin görülmemesi adına hesaplarını gizleyebilmekte, kilitli hesap özelliği ile üçüncü şahısların profillerindeki takipçilerini görmelerini kısmen de olsa engelleyebilmektedirler. Böyle bir uygulama henüz İnstagram kullanıcıları arasında çok fazla yaygınlaşmış olmasa da bu tarz durumlardan rahatsız olan ve hesaplarını kontrol etmek isteyen bireyler adına gizli hesap özelliği, yapılan paylaşımlarında istenmeyen kişiler tarafından görülmesini engellemekte ve bireyleri mutlu etmektedir. Günümüzün en çok kullanılan sosyal ağlarından bir tanesi olan İnstagram’da böyle bir uygulamanın kullanılması kişilik haklarının korunması adına son derece doğaldır.

Leave A Comment