Instagram Profilinize Bakanları Nasıl Görebilirsiniz?

2017-05-10T13:15:30+00:00

Sosyal medyanın baş tacı haline gelen instagram hayatımızın merkezinde yer almaya başladı. Instagram sayesinde gitmediğimiz şehirleri, ulaşma şansımızın olmadığı toplumda yer tutmuş olan film yıldızlarını,politikacıları takibe alıp görebiliyoruz. Hatta ve hatta onların hayatına yakından şahit olma imkanı buluyoruz ve paylaştıkları gönderilerden bir çok şey öğrenebiliyoruz. Integramın en güzel tarafı ise hayatımıza bir çok insanı dahil edebiliyoruz, herzaman yeni yerler görmek yeni insanlar tanımak kişiyi daha iyi hissetirir. İnsan bunaldığı, işten yorulduğu zaman biraz nefes almak ve sakinleşmek ister.

Bu zaman dilimi içersinde instegrama girip orada olan videoları, resimleri keşfetmek insanı sakinleştirdiği gibi insan hayatında keyifli bir mola olarak güzel bir alan tutuyor. Insteagramda boş bir zamanda tur atmak eğlenceli fakat yaradılışımızda var olan bir merak duygusu da var. Kim ne yapmış, nereye gitmiş ya da beni kim takip ediyor ,instagram profilime kim bakmış diye sorguluyoruz haklı olarak. Zaten instagramın en keyifli ve eğlenceli olan kısmı da bu. Merak ettiğimiz kişileri hemen takibe alabiliyoruz. Sosyal olabilmek adına da sosyal medyada yer tutmak ve hesabımızı kimlerin takip ettiğini ,profilimize kimlerin baktığını görebilmek çok önemli aslında bir nevi instagramın nabzını tutmak da diyebiliriz.

instagram profil.jpg

Instagram Profilime Bakanlar

Instagramı en kaliteli hali ile kullanabilmek adına instagramla ilgili çok kez soru soruyoruz. Instegram bu dönemde çok revaşta olduğundan dolayı artık insanların çoğu yaş farkı gözetmeksizin instegram kullanıcısı olarak sosyal medyadalar ve merak ettiğimiz kişilerle bağlantılı haberleri instegramdan öğrenebiliyoruz.Bazen eski sevgilimizin bazen de konuşmadığımız birinin ya da çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın bizi takip edip etmediğini bilmek istiyoruz .Takipten çıkardığı zaman ise arama motoruna instagram profilime bakanlar diye sorguluyoruz . İlk zamanlarda sadece bununla ilgili tahminde bulunma ihtimalimiz vardı. Çünkü o zaman instagram profilime kim baktı uygulaması yoktu.

Artık bunun cevabını yeni çıkan uygulamalar sayesinde kolayca öğrenebilme imkanına sahibiz. Kullandığınız telefon markasının önemi olmadan merak ettiğiniz profilime kim baktı sorunun cevabı olarak ilgili programı telefonunuza kolayca indirebilirsiniz . İndirdiğiniz program sayesinde merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilir, profilinize kimlerin baktığını öğrenebilirsiniz.

instagram-gizli-profili-gorme.jpg

Leave A Comment