Instagram Onaylı Hesap Hilesi Nasıl Yapılır?

2017-05-08T10:33:39+00:00

Instagram Doğrulanmış Hesap

Dünyanın her yerinde, ünlü, sanatçı, tanınmış insanlar kendi hesaplarını açılan diğer sahte (fake) hesaplardan ayırmak için onaylatıyorlar. Hesaplarında, kullanıcı adlarının yanında bulunan mavi tik işareti, hesaplarının onaylı olduğunu gösterir.

Ünlülerin yanı sıra, Marka değerine gelmiş firmalar da sahte hesaplardan kaçınmak maksadıyla Instagram doğrulanmış hesap açtırıyorlar.

instagram-onayli-hesap.jpg- Instagram Onaylı Hesap Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Onaylı Hesap Hilesi

Instagram onaylı hesap hilesi bulmak oldukça zor. Instagram’ın resmi sayfasında yer alanlara göre şu an için yalnızca ünlü kişiler hesaplarını onaylatabiliyor ve ‘mavi tik’ işaretini alabiliyorlar. Ve aynı sitede belirtilene göre, maalesef ki hesap onaylatmak için başvurulabilecek bir yöntem bulunmamakta. Hesabın güvenilirliği için Facebook vb. diğer sosyal medya hesaplarınızla bağlantılı olarak kullanmanızı öneriyorlar.

Sonuç olarak, eğer ki tanınmış biriyseniz yapabileceğin tek şey, mail ile Instagram yöneticilerine bunun için talepte bulunmaktır. Ancak bu yöntemin de sonuç vereceği kesin değildir.

Instagram onaylanmış hesap hilesi için başvurabileceğiniz bir yöntem bulunmaktadır.

- Instagram Onaylı Hesap Hilesi Nasıl Yapılır?instargam-hesap-onaylatma.jpg- Instagram Onaylı Hesap Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak Instagram hesabınıza bilgisayardan girmeniz gerekmektedir. Daha sonra arama(search) yerine gelerek bir ünlünün adını yazmanız ve onun onaylı profiline girmelisiniz. Önünüze çıkan profilde farenizin sağ tuşuna basarak önünüze çıkan seçeneklerden incele yazanına tıklayınız. Ya da bunu klavyenizden CTRL+ÜSTKRKT+I tuşlarına basarak da gerçekleştirebilirsiniz. Önünüze çıkan kodlardan

seçeneğinin altında çıkacak olan içeriğinde tittle ‘Doğrulanmış’ yazdığını göreceksiniz. Onun üzerine gelip tekrar sağa tıkladıktan sonra ‘Edit as HTML’ seçeneğini seçin. Çıkan kutudaki kodların hepsini seçerek kopyalayın ve geri kendi profilinize gelin. Kendi profilinizde de sağa tıklayıp ‘İncele’ dedikten sonra yine aynı şekilde tittle yazan koda gelip sağa tıklayarak ‘Edit as HTML’ yi seçin ve önünüze çıkan kutudaki kodların sonuna kopyaladığınız kodu yapıştırın.

Onaylanmış görünen hesabınızı, bu işlemler sonunda elde etmiş olacaksınız. Ancak bu da kesin bir sonuç vermez ve yenilendiğinde ‘mavi tik’ simgesi ortadan kaybolabilir.

Leave A Comment